Všechna utkání

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánek
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Maleč
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Sokol Hněvkovice vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sativa Keřkov vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
SK Habry B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Habry
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Sobíňov vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sativa Keřkov vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs SK Habry B;III. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Sportovní klub Věžnice B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ sokol Mírovka B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Jiskra Šlapanov vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Šlapanov
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Maleč
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
FC Chotěboř C vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Štoky
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
SK Vepřová vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
TJ Sativa Keřkov vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sativa Keřkov B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Keřkov
SK Habry B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Úsobí vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Úsobí
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Mírovka
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Lípa
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
SK Vepřová vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
SK Habry B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Sativa Keřkov B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Úsobí vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
TJ Sokol Rozsochatec B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Štoky
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Keřkov
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Mírovka
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Herálec
FC Chotěboř C vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Sokol Hněvkovice vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
SK Habry B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sativa Keřkov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Veselý Žďár vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Mírovka
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
SK Habry B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Maleč
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Lípa
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Sobíňov vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
SK Habry B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Mírovka
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Sokol Úsobí vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Úsobí
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Sportovní klub Věžnice B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Věžnice
SK Habry B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Habry
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Mírovka
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sokol Rozsochatec B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Fotbalový klub Česká Bělá vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
TJ Sativa Keřkov vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Lípa
SK Vepřová vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Vepřová
FC Chotěboř C vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Úsobí vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sativa Keřkov B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Maleč
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
TJ sokol Mírovka B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Mírovka
SK Habry B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Lípa
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Jiskra Šlapanov vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
TJ Sativa Keřkov B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Sportovní klub Věžnice B
Herálec
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ sokol Mírovka B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Lípa
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
SK Vepřová vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Vepřová
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Štoky
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Veselý Žďár vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
FC Chotěboř C vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ sokol Mírovka B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
SK Habry B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Keřkov
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní Klub Kožlí B - TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sokol Sobíňov vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sokol Víska vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Veselý Žďár vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Věžnice
SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Jeřišno
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
SK Vepřová vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sokol Úsobí vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2019/2020
Úsobí
TJ Jiskra Šlapanov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Štoky
Sokol Víska vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Veselý Žďár vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Herálec
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Lípa
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Herálec
SK Habry B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Vepřová vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
TJ sokol Mírovka B vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Mírovka
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Štoky
Sportovní klub Kožlí B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Sobíňov
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
TJ Jiskra Šlapanov B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2019/2020
Herálec
TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
TJ Sokol Úsobí vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Úsobí
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
SK Habry B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Habry
TJ sokol Mírovka B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Mírovka
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Vepřová vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Sokol Víska vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Lípa
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Kožlí
FC Chotěboř C vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
SK Habry B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2019/2020
Herálec
TJ Veselý Žďár vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Štoky
TJ Sokol Úsobí vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Úsobí
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Jeřišno
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2019/2020
Keřkov
Sokol Víska vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Víska
SK Vepřová vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2019/2020
Mírovka
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Herálec
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Maleč
Sportovní klub Věžnice B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
FC Chotěboř C vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Keřkov
TJ Sokol Úsobí vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2019/2020
Úsobí
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Herálec
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Vepřová vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Vepřová
Sokol Víska vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Kožlí
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Habry B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Lípa
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
TJ Veselý Žďár vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Sokol Víska vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Víska
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Habry B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Habry
Sportovní klub Věžnice B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Vepřová vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Vepřová
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Mírovka
TJ Sativa Keřkov B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Keřkov
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Mírovka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *