Všechna utkání

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánek
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Maleč
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Sokol Hněvkovice vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sativa Keřkov vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
SK Habry B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Habry
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Sobíňov vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sativa Keřkov vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs SK Habry B;III. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Rebel Dolní Město B vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2018/2019
Dolní Město
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Sportovní klub Věžnice B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2018/2019
Leština u světlé
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ sokol Mírovka B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Jiskra Šlapanov vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2018/2019
Vilémov
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Maleč
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Leština BIV. Třída B2018/2019
Kožlí
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
FC Chotěboř C vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Štoky
FC Kamenná Lhota vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2018/2019
Kamenná Lhota
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2018/2019
Světlá nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
SK Vepřová vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2018/2019
Dolní Město
TJ Sativa Keřkov vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2018/2019
Vilémov
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs Sportovní klub Kožlí BIV. Třída B2018/2019
Lučice
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sativa Keřkov B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Keřkov
TJ Leština B vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2018/2019
Leština u světlé
SK Habry B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2018/2019
Kouty
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Úsobí vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Úsobí
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Mírovka
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2018/2019
Vilémov
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Keřkov
FC Kamenná Lhota vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2018/2019
Kamenná Lhota
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Sportovní klub Kožlí BIV. Třída B2018/2019
Světlá nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Lípa
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Rebel Dolní Město B vs TJ Leština BIV. Třída B2018/2019
Dolní Město
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
SK Vepřová vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2018/2019
Kouty
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2018/2019
Lučice
TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2018/2019
Leština u světlé
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
SK Habry B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Sativa Keřkov B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Mírovka
Sportovní klub Kožlí B vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2018/2019
Kožlí
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Úsobí vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
TJ Sokol Rozsochatec B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Rebel Dolní Město B vs Sportovní klub Kožlí BIV. Třída B2018/2019
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Lípa
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2018/2019
Světlá nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs TJ Leština BIV. Třída B2018/2019
Kouty
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2018/2019
Vilémov
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Keřkov
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Leština B vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2018/2019
Leština u světlé
Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2018/2019
Kožlí
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Mírovka
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Herálec
FC Kamenná Lhota vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2018/2019
Kamenná Lhota
FC Chotěboř C vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Sokol Hněvkovice vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2018/2019
Lučice
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Sportovní klub Kožlí BIV. Třída B2018/2019
Kouty
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
SK Habry B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sativa Keřkov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Veselý Žďár vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Mírovka
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
SK Habry B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Maleč
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Lípa
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Sobíňov vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
SK Habry B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Habry
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Mírovka
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2018/2019
Kouty
TJ Leština B vs Sportovní klub Kožlí BIV. Třída B2018/2019
Leština u světlé
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2018/2019
Lučice
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Sokol Úsobí vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Úsobí
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2018/2019
Vilémov
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Sportovní klub Věžnice B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Věžnice
SK Habry B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Habry
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Mírovka
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sokol Rozsochatec B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2018/2019
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Fotbalový klub Česká Bělá vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2018/2019
Kožlí
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
TJ Sativa Keřkov vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
FC Kamenná Lhota vs TJ Leština BIV. Třída B2018/2019
Kamenná Lhota
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2018/2019
Světlá nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Lípa
SK Vepřová vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Vepřová
FC Chotěboř C vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Úsobí vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Úsobí
Sportovní klub Kožlí B vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2018/2019
Kožlí
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2018/2019
Lučice
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sativa Keřkov B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Maleč
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
TJ sokol Mírovka B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Leština B vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2018/2019
Leština u světlé
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2018/2019
Kouty
SK Habry B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs TJ Leština BIV. Třída B2018/2019
Vilémov
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
FC Kamenná Lhota vs Sportovní klub Kožlí BIV. Třída B2018/2019
Kamenná Lhota
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Lípa
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2018/2019
Světlá nad Sázavou
TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2018/2019
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Štoky
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Keřkov
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2018/2019
Vepřová
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Jiskra Šlapanov vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2018/2019
Kožlí
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2018/2019
Lučice
TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2018/2019
Leština u světlé
TJ Sativa Keřkov B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Sobíňov
SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Sportovní klub Věžnice B
Herálec
FC Kamenná Lhota vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2018/2019
Kamenná Lhota
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ sokol Mírovka B vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2018/2019
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
TJ Rebel Dolní Město B vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2018/2019
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Lípa
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Štoky
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Sportovní klub Kožlí BIV. Třída B2018/2019
Vilémov
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Šlapanov
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs TJ Leština BIV. Třída B2018/2019
Světlá nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2018/2019
Kouty
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
SK Vepřová vs FC Chotěboř CIV. Třída A2018/2019
Vepřová
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Keřkov
Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2018/2019
Kožlí
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Leština BIV. Třída B2018/2019
Lučice
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2018/2019
Šmolovy
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs SK VepřováIV. Třída A2018/2019
Štoky
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Sobíňov
FC Kamenná Lhota vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2018/2019
Kamenná Lhota
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2018/2019
Světlá nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2018/2019
Herálec
TJ Veselý Žďár vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
FC Chotěboř C vs Sportovní klub Věžnice BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
TJ sokol Mírovka B vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Mírovka
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol HněvkoviceIII. Třída2018/2019
Šlapanov
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2018/2019
Libice nad Doubravou
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2018/2019
Česká Bělá
SK Habry B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2018/2019
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2018/2019
Keřkov
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2018/2019
Chotěboř
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2018/2019
Rozsochatec
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2018/2019
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2018/2019
Jeřišno
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Jiskra ŠlapanovIII. Třída2018/2019
Sobíňov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry BIII. Třída2018/2019
Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ sokol Mírovka BIII. Třída2018/2019
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Fotbalový klub Česká BěláIII. Třída2018/2019
Lípa
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIII. Třída2018/2019
Veselý Žďár
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2019/2020
Česká Bělá
Sportovní Klub Kožlí B - TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sokol Sobíňov vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Lípa
T.J. Dlouhá Ves vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2019/2020
Dlouhá Ves
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2019/2020
Herálec
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sokol Víska vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Veselý Žďár vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
SK Habry vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2019/2020
Habry
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2019/2020
Okrouhlice
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2019/2020
Golčův Jeníkov
SK Přibyslav B vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Přibyslav
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
TJ Spartak Staré Ransko vs SK HabryOkresní přebor2019/2020
Staré Ransko
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Leština B vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2019/2020
Leština u světlé
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2019/2020
Ledeč nad Sázavou
SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Sportovní klub Věžnice vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs SK Přibyslav BOkresní přebor2019/2020
Šmolovy
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2019/2020
Šlapanov
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
SK Vepřová vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Rebel Dolní Město vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2019/2020
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2019/2020
Nová ves u Světlé
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Keřkov
T.J. Dlouhá Ves vs SK Přibyslav BOkresní přebor2019/2020
Dlouhá Ves
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2019/2020
Česká Bělá
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Rebel Dolní Město vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2019/2020
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2019/2020
Herálec
TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sokol Úsobí vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2019/2020
Úsobí
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2019/2020
Světlá nad Sázavou
TJ Jiskra Šlapanov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs TJ Leština BIV. Třída B2019/2020
Kouty
TJ Sokol Hněvkovice vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2019/2020
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2019/2020
Golčův Jeníkov
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Štoky
Sokol Víska vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Víska
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2019/2020
Lučice
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2019/2020
Okrouhlice
TJ Veselý Žďár vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Herálec
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Lípa
SK Habry vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Habry
TJ Spartak Staré Ransko vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2019/2020
Staré Ransko
TJ Jiskra Šlapanov vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2019/2020
Šlapanov
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Věžnice
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2019/2020
Ledeč nad Sázavou
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs TJ Sokol HněvkoviceIV. Třída B2019/2020
Vilémov
TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2019/2020
Leština u světlé
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Herálec
SK Habry B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Habry
FC Kamenná Lhota vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2019/2020
Kamenná Lhota
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Sportovní klub Věžnice vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs SK HabryOkresní přebor2019/2020
Šmolovy
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Vepřová vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2019/2020
Nová ves u Světlé
SK Přibyslav B vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2019/2020
Přibyslav
TJ sokol Mírovka B vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Mírovka
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Štoky
T.J. Dlouhá Ves vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2019/2020
Dlouhá Ves
Sportovní klub Kožlí B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Kožlí
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2019/2020
Ledeč nad Sázavou
TJ Rebel Dolní Město vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2019/2020
Dolní Město
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Keřkov
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2019/2020
Česká Bělá
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Leština BIV. Třída B2019/2020
Hněvkovice
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2019/2020
Světlá nad Sázavou
FC Kamenná Lhota vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2019/2020
Kamenná Lhota
TJ Jiskra Šlapanov B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2019/2020
Herálec
TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Lípa
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Okrouhlice
SK Habry vs SK Přibyslav BOkresní přebor2019/2020
Habry
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2019/2020
Lučice
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2019/2020
Golčův Jeníkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Spartak Staré Ransko vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2019/2020
Staré Ransko
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
TJ Leština B vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2019/2020
Leština u světlé
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2019/2020
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2019/2020
Vilémov
TJ Sokol Úsobí vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Úsobí
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
SK Habry B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Habry
TJ sokol Mírovka B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Mírovka
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2019/2020
Šmolovy
SK Vepřová vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Rebel Dolní Město B vs TJ Sokol HněvkoviceIV. Třída B2019/2020
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2019/2020
Nová ves u Světlé
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs SK HabryOkresní přebor2019/2020
Herálec
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Sokol Víska vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Víska
Sportovní klub Věžnice vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2019/2020
Věžnice
SK Přibyslav B vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2019/2020
Přibyslav
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2019/2020
Ledeč nad Sázavou
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2019/2020
Hněvkovice
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Lípa
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
TJ Rebel Dolní Město vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Dolní Město
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Kožlí
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2019/2020
Česká Bělá
FC Chotěboř C vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs TJ Leština BIV. Třída B2019/2020
Vilémov
SK Habry B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Habry
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2019/2020
Světlá nad Sázavou
FC Kamenná Lhota vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2019/2020
Kamenná Lhota
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2019/2020
Herálec
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2019/2020
Nová ves u Světlé
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2019/2020
Golčův Jeníkov
TJ Veselý Žďár vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
T.J. Dlouhá Ves vs SK HabryOkresní přebor2019/2020
Dlouhá Ves
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs SK Přibyslav BOkresní přebor2019/2020
Okrouhlice
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Štoky
TJ Leština B vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2019/2020
Leština u světlé
TJ Sokol Úsobí vs FC Chotěboř CIV. Třída A2019/2020
Úsobí
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2019/2020
Herálec
TJ Jiskra Šlapanov vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2019/2020
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2019/2020
Vilémov
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Spartak Staré Ransko vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2019/2020
Staré Ransko
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Sokol HněvkoviceIV. Třída B2019/2020
Lučice
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2019/2020
Kouty
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2019/2020
Šmolovy
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Sportovní klub Věžnice vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2019/2020
Věžnice
SK Habry vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2019/2020
Habry
SK Přibyslav B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2019/2020
Přibyslav
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2019/2020
Keřkov
Sokol Víska vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Víska
SK Vepřová vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2019/2020
Mírovka
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2019/2020
Ledeč nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Herálec
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2019/2020
Vilémov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Maleč
Sportovní klub Věžnice B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Libice nad Doubravou
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Kožlí
T.J. Dlouhá Ves vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2019/2020
Dlouhá Ves
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
TJ Sokol Hněvkovice vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2019/2020
Hněvkovice
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Habry
FC Kamenná Lhota vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2019/2020
Kamenná Lhota
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2019/2020
Šmolovy
FC Chotěboř C vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Chotěboř
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs SK HabryOkresní přebor2019/2020
Okrouhlice
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Lípa
Sportovní klub Věžnice vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2019/2020
Golčův Jeníkov
TJ Rebel Dolní Město vs SK Přibyslav BOkresní přebor2019/2020
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Nová ves u Světlé
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
TJ Spartak Staré Ransko vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2019/2020
Staré Ransko
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2019/2020
Herálec
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2019/2020
Keřkov
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2019/2020
Česká Bělá
Sportovní klub Věžnice vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Věžnice
TJ Sokol Úsobí vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2019/2020
Úsobí
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Jiskra Šlapanov BIV. Třída A2019/2020
Herálec
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2019/2020
Šmolovy
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Habry vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2019/2020
Habry
SK Vepřová vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2019/2020
Dolní Město
Sokol Víska vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Víska
SK Přibyslav B vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2019/2020
Přibyslav
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2019/2020
Mírovka
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Kožlí
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Věžnice
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2019/2020
Ledeč nad Sázavou
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Maleč
T.J. Dlouhá Ves vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2019/2020
Dlouhá Ves
TJ Spartak Staré Ransko vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Staré Ransko
SK Habry B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2019/2020
Golčův Jeníkov
Sportovní klub Věžnice vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2019/2020
Kouty
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs SK Přibyslav BOkresní přebor2019/2020
Nová ves u Světlé
TJ Rebel Dolní Město vs SK HabryOkresní přebor2019/2020
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Lípa
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2019/2020
Mírovka
T.J. Dlouhá Ves vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Dlouhá Ves
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sativa Keřkov B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2019/2020
Keřkov
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2019/2020
Herálec
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2019/2020
Česká Bělá
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2019/2020
Šmolovy
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
SK Habry vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2019/2020
Habry
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
TJ Veselý Žďár vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2019/2020
Okrouhlice
Sokol Víska vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Víska
SK Přibyslav B vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2019/2020
Přibyslav
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Habry B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Habry
TJ Spartak Staré Ransko vs SK Přibyslav BOkresní přebor2019/2020
Staré Ransko
Sportovní klub Věžnice B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2019/2020
Šmolovy
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Vepřová vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Vepřová
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Rebel Dolní Město vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2019/2020
Dolní Město
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs SK HabryOkresní přebor2019/2020
Nová ves u Světlé
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2019/2020
Ledeč nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2019/2020
Golčův Jeníkov
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Sportovní klub Věžnice vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2019/2020
Věžnice
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2020/2021
Ledeč nad Sázavou
Sportovní klub Kožlí B vs Sokol VískaIII. Třída2020/2021
Kožlí
TJ Spartak Staré Ransko vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2020/2021
Staré Ransko
TJ Jiskra Šlapanov vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Šlapanov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2020/2021
Lípa
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2020/2021
Věžnice
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs SK Habry BIII. Třída2020/2021
Jeřišno
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2020/2021
Šmolovy
TJ Sativa Keřkov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2020/2021
Keřkov
Sportovní klub Kožlí B vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2020/2021
Kožlí
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Lipnice nad Sázavou
SK Přibyslav B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2020/2021
Přibyslav
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2020/2021
Nová ves u Světlé
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK VepřováIII. Třída2020/2021
Maleč
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Maleč
SK Habry B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2020/2021
Habry
TJ Rebel Dolní Město vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Dolní Město
TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2020/2021
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2020/2021
Nová ves u Světlé
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs SK Přibyslav BOkresní přebor2020/2021
Okrouhlice
T.J. Dlouhá Ves vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2020/2021
Dlouhá Ves
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2020/2021
Jeřišno
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Sportovní klub KožlíOkresní přebor2020/2021
Herálec
TJ Veselý Žďár vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2020/2021
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2020/2021
Golčův Jeníkov
Sokol Víska vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2020/2021
Víska
SK Vepřová vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2020/2021
Vepřová
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2020/2021
Úsobí
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2020/2021
Maleč
Sportovní klub Kožlí B vs SK VepřováIII. Třída2020/2021
Kožlí
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2020/2021
Ledeč nad Sázavou
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Keřkov
TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2020/2021
Hněvkovice
TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2020/2021
Libice nad Doubravou
TJ Spartak Staré Ransko vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2020/2021
Staré Ransko
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2020/2021
Šlapanov
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs TJ Leština BIV. Třída B2020/2021
Světlá nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs Sokol VískaIII. Třída2020/2021
Věžnice
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2020/2021
Šmolovy
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs SK Habry BIII. Třída2020/2021
Lipnice nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2020/2021
Herálec
TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2020/2021
Dolní Město
SK Přibyslav B vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2020/2021
Přibyslav
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2020/2021
Lípa
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2020/2021
Havlíčkova Borová
Sportovní klub Kožlí vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2020/2021
Kožlí
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2020/2021
Lučice
T.J. Dlouhá Ves vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2020/2021
Dlouhá Ves
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Kožlí
TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2020/2021
Leština u světlé
Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2020/2021
Česká Bělá
Tělovýchovná jednota Tis B vs TJ Sokol HněvkoviceIV. Třída B2020/2021
Tis
TJ Sativa Keřkov B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2020/2021
Keřkov
TJ Spartak Staré Ransko vs SK Přibyslav BOkresní přebor2020/2021
Staré Ransko
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2020/2021
Vilémov
SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2020/2021
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2020/2021
Štoky
Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2020/2021
Ždírec nad Doubravou
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2020/2021
Vepřová
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2020/2021
Nová ves u Světlé
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2020/2021
Golčův Jeníkov
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2020/2021
Jeřišno
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2020/2021
Kouty
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Sportovní klub KožlíOkresní přebor2020/2021
Okrouhlice
TJ Veselý Žďár vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2020/2021
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Herálec
Sokol Víska vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2020/2021
Víska
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2020/2021
Lipnice nad Sázavou
Fotbalový klub Česká Bělá vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Česká Bělá
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Tis BIV. Třída B2020/2021
Světlá nad Sázavou
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2020/2021
Ledeč nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs SK VepřováIII. Třída2020/2021
Věžnice
TJ Sokol Rozsochatec B vs Sokol VískaIII. Třída2020/2021
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Lípa
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry BIII. Třída2020/2021
Maleč
TJ Rebel Dolní Město vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2020/2021
Dolní Město
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2020/2021
Šlapanov
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2020/2021
Keřkov
Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2020/2021
Kožlí
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2020/2021
Lučice
FC Chotěboř C vs Tatran Ždírec nad Doubravou CIV. Třída A2020/2021
Chotěboř
FC Kamenná Lhota vs TJ Leština BIV. Třída B2020/2021
Kamenná Lhota
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2020/2021
Šmolovy
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2020/2021
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Golčův Jeníkov
TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2020/2021
Hněvkovice
SK Přibyslav B vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2020/2021
Přibyslav
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2020/2021
Štoky
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2020/2021
Herálec
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2020/2021
Mírovka
Sportovní klub Kožlí vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2020/2021
Kožlí
Tělovýchovná jednota Tis B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2020/2021
Tis
TJ Rebel Dolní Město B vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2020/2021
Dolní Město
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Věžnice
TJ Sokol Úsobí vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2020/2021
Úsobí
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2020/2021
Šmolovy
T.J. Dlouhá Ves vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2020/2021
Dlouhá Ves
TJ Spartak Staré Ransko vs Sportovní klub KožlíOkresní přebor2020/2021
Staré Ransko
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2020/2021
Vilémov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2020/2021
Maleč
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tatran Ždírec nad Doubravou CIV. Třída A2020/2021
Štoky
SK Habry B vs Sokol VískaIII. Třída2020/2021
Habry
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs TJ Leština BIV. Třída B2020/2021
Kouty
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2020/2021
Jeřišno
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2020/2021
Nová ves u Světlé
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2020/2021
Lipnice nad Sázavou
SK Vepřová vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2020/2021
Vepřová
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Okrouhlice
SK Přibyslav B vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2020/2021
Přibyslav
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2020/2021
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2020/2021
Herálec
TJ Sativa Keřkov B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2020/2021
Keřkov
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2020/2021
Golčův Jeníkov
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2020/2021
Šmolovy
TJ Sokol Rozsochatec B vs SK VepřováIII. Třída2020/2021
Rozsochatec
TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2020/2021
Leština u světlé
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2020/2021
Ledeč nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2020/2021
Lípa
TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2020/2021
Šlapanov
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Havlíčkova Borová
TJ Sativa Keřkov vs SK Habry BIII. Třída2020/2021
Keřkov
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2020/2021
Česká Bělá
Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2020/2021
Kožlí
TJ Rebel Dolní Město vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2020/2021
Dolní Město
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2020/2021
Libice nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Nová ves u Světlé
FC Kamenná Lhota vs Tělovýchovná jednota Tis BIV. Třída B2020/2021
Kamenná Lhota
Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2020/2021
Ždírec nad Doubravou
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2020/2021
Věžnice
Sportovní klub Kožlí vs SK Přibyslav BOkresní přebor2020/2021
Kožlí
TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2020/2021
Mírovka
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2020/2021
Herálec
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2020/2021
Lučice
Sokol Víska vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2020/2021
Víska
Fotbalový klub Česká Bělá vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2020/2021
Česká Bělá
TJ Sokol Úsobí vs FC Chotěboř CIV. Třída A2020/2021
Úsobí
TJ Sokol Hněvkovice vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou CIV. Třída B2020/2021
Hněvkovice
TJ Spartak Staré Ransko vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Staré Ransko
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2020/2021
Maleč
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2020/2021
Keřkov
T.J. Dlouhá Ves vs Tělovýchovná jednota Sokol HerálecOkresní přebor2020/2021
Dlouhá Ves
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2020/2021
Kouty
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2020/2021
Štoky
SK Habry B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2020/2021
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2020/2021
Jeřišno
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Sportovní klub KožlíOkresní přebor2020/2021
Šmolovy
SK Vepřová vs Sokol VískaIII. Třída2020/2021
Vepřová
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2020/2021
Herálec
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2020/2021
Lipnice nad Sázavou
Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2020/2021
Okrouhlice
SK Přibyslav B vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2020/2021
Přibyslav
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2020/2021
Golčův Jeníkov
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs TJ Jiskra ŠlapanovOkresní přebor2020/2021
Nová ves u Světlé
Tělovýchovná jednota Tis B vs TJ Leština BIV. Třída B2020/2021
Tis
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2020/2021
Šmolovy
Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sokol ÚsobíIV. Třída A2020/2021
Ždírec nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Tělovýchovná jednota Tis BIV. Třída B2020/2021
Vilémov
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2020/2021
Mírovka
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2020/2021
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2020/2021
Lípa
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2020/2021
Libice nad Doubravou
SK Přibyslav B vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Přibyslav
Sportovní klub Kožlí B vs SK Habry BIII. Třída2020/2021
Kožlí
TJ Leština B vs TJ Rebel Dolní Město BIV. Třída B2020/2021
Leština u světlé
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná Jednota ŠmolovyOkresní přebor2020/2021
Ledeč nad Sázavou
Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná Jednota Sokol OkrouhliceOkresní přebor2020/2021
Česká Bělá
TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Spartak Staré RanskoOkresní přebor2020/2021
Šlapanov
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyIV. Třída B2020/2021
Světlá nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2020/2021
Věžnice
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2020/2021
Rozsochatec
TJ Veselý Žďár vs SK VepřováIII. Třída2020/2021
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2020/2021
Herálec
Sportovní klub Kožlí vs T.J. Dlouhá VesOkresní přebor2020/2021
Kožlí
TJ Rebel Dolní Město vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u SvětléOkresní přebor2020/2021
Dolní Město
Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Sokol HněvkoviceIV. Třída B2020/2021
Lučice
Sokol Víska vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Víska
FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2020/2021
Chotěboř
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2020/2021
Herálec
TJ Sokol Hněvkovice vs FC Kamenná LhotaIV. Třída B2020/2021
Hněvkovice
TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ sokol Mírovka BIV. Třída A2020/2021
Libice nad Doubravou
TJ Spartak Staré Ransko vs TJ Rebel Dolní MěstoOkresní přebor2020/2021
Staré Ransko
Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tatran Ždírec nad Doubravou CIV. Třída A2020/2021
Šmolovy
TJ Sokol Úsobí vs TJ Sativa Keřkov BIV. Třída A2020/2021
Úsobí
T.J. Dlouhá Ves vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovOkresní přebor2020/2021
Dlouhá Ves
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2020/2021
Maleč
Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2020/2021
Kožlí
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice BIV. Třída B2020/2021
Světlá nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Tělovýchovná jednota Tis BIV. Třída B2020/2021
Kouty
SK Habry B vs SK VepřováIII. Třída2020/2021
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sokol VískaIII. Třída2020/2021
Jeřišno
Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Sportovní klub VěžniceOkresní přebor2020/2021
Šmolovy
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Veselý Žďár
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2020/2021
Keřkov
Sportovní klub Kožlí vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou BOkresní přebor2020/2021
Kožlí
TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Sokol VilémovIV. Třída B2020/2021
Dolní Město
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2020/2021
Lipnice nad Sázavou
TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2020/2021
Keřkov
Sportovní klub Věžnice B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2020/2021
Věžnice
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2020/2021
Rozsochatec
Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec BIV. Třída A2020/2021
Ždírec nad Doubravou
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK Habry BIII. Třída2020/2021
Lípa
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2020/2021
Havlíčkova Borová
FC Chotěboř C vs TJ Sokol Libice nad DoubravouIV. Třída A2020/2021
Chotěboř
TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky BIV. Třída A2020/2021
Mírovka
Sokol Víska vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2020/2021
Víska
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2020/2021
Veselý Žďár
SK Vepřová vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Vepřová
TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Šmolovy BIV. Třída A2020/2021
Úsobí
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2020/2021
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sokol VískaIII. Třída2020/2021
Maleč
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2020/2021
Kožlí
SK Habry B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Habry
TJ sokol Mírovka B vs FC Chotěboř CIV. Třída A2020/2021
Mírovka
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2020/2021
Lípa
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs SK VepřováIII. Třída2020/2021
Jeřišno
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2020/2021
Lipnice nad Sázavou
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2020/2021
Havlíčkova Borová
Sokol Víska vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2020/2021
Víska
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2020/2021
Jeřišno
TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2020/2021
Veselý Žďár
SK Vepřová vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2020/2021
Vepřová
TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2020/2021
Rozsochatec
Sportovní klub Věžnice B vs SK Habry BIII. Třída2020/2021
Věžnice
Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Fotbalový klub Česká BěláOkresní přebor2020/2021
Nová ves u Světlé

Napsat komentář