2020-08-08 16:30:048. 8. 2020 | Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs TJ Rebel Dolní Město | 3 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Ledeč nad Sázavou | Report |
2020-08-08 16:30:288. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Sokol Víska | 1 - 5 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-08-08 16:30:368. 8. 2020 | TJ Spartak Staré Ransko vs Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice | 3 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Staré Ransko | Report |
2020-08-08 16:30:468. 8. 2020 | TJ Jiskra Šlapanov vs Sportovní klub Věžnice | 1 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šlapanov | Report |
2020-08-08 16:30:548. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa | Report |
2020-08-09 10:30:209. 8. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice | Report |
2020-08-09 14:30:109. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs SK Habry B | 4 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno | Report |
2020-08-09 15:30:439. 8. 2020 | Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec | 5 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-08-09 16:30:039. 8. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Veselý Žďár | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-08-09 16:30:049. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Fotbalový klub Česká Bělá | 3 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-08-09 16:30:059. 8. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Sokol Sobíňov | 2 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou | Report |
2020-08-09 16:30:079. 8. 2020 | SK Přibyslav B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 4 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Přibyslav | Report |
2020-08-09 16:30:219. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs T.J. Dlouhá Ves | 2 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Nová ves u Světlé | Report |
2020-08-09 16:30:529. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Vepřová | 4 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč | Report |
2020-08-15 16:00:5315. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč | Report |
2020-08-16 10:00:3916. 8. 2020 | SK Habry B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 5 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Habry | Report |
2020-08-16 16:30:0516. 8. 2020 | TJ Rebel Dolní Město vs Sportovní klub Věžnice | 0 - 7 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dolní Město | Report |
2020-08-16 16:30:1116. 8. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Věžnice B | 7 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec | Report |
2020-08-16 16:30:1316. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs TJ Spartak Staré Ransko | 0 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Nová ves u Světlé | Report |
2020-08-16 16:30:3016. 8. 2020 | Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs SK Přibyslav B | 4 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Okrouhlice | Report |
2020-08-16 16:30:3416. 8. 2020 | T.J. Dlouhá Ves vs TJ Jiskra Šlapanov | 7 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dlouhá Ves | Report |
2020-08-16 16:30:3516. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 2 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno | Report |
2020-08-16 16:30:3916. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Sportovní klub Kožlí | 3 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-08-16 16:30:4016. 8. 2020 | TJ Veselý Žďár vs Sportovní klub Kožlí B | 4 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár | Report |
2020-08-16 16:30:4716. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná Jednota Šmolovy | 2 - 12 | Okresní přebor | 2020/2021 | Golčův Jeníkov | Report |
2020-08-16 16:30:4816. 8. 2020 | Sokol Víska vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 6 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Víska | Report |
2020-08-16 16:30:5516. 8. 2020 | SK Vepřová vs TJ Sativa Keřkov | 0 - 6 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová | Report |
2020-08-22 15:30:4922. 8. 2020 | TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B | 2 - 6 | IV. Třída A | 2020/2021 | Úsobí | Report |
2020-08-22 16:30:0022. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč | Report |
2020-08-22 16:30:1522. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs SK Vepřová | 5 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-08-22 16:30:2122. 8. 2020 | Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec | 4 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Ledeč nad Sázavou | Report |
2020-08-22 16:30:2622. 8. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-08-22 16:30:3322. 8. 2020 | TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov | 7 - 4 | IV. Třída B | 2020/2021 | Hněvkovice | Report |
2020-08-22 16:30:4522. 8. 2020 | TJ Sokol Libice nad Doubravou | 1 - 3 | IV. Třída A | 2020/2021 | Libice nad Doubravou | Report |
2020-08-22 16:30:4622. 8. 2020 | TJ Spartak Staré Ransko vs T.J. Dlouhá Ves | 2 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Staré Ransko | Report |
2020-08-22 16:30:4922. 8. 2020 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Rebel Dolní Město | 1 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šlapanov | Report |
2020-08-23 10:00:1123. 8. 2020 | Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs TJ Leština B | 3 - 7 | IV. Třída B | 2020/2021 | Světlá nad Sázavou | Report |
2020-08-23 10:30:4923. 8. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs Sokol Víska | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice | Report |
2020-08-23 15:30:0323. 8. 2020 | Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice | 7 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-08-23 16:30:0823. 8. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs SK Habry B | 7 - 5 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou | Report |
2020-08-23 16:30:1223. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sativa Keřkov B | 8 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-08-23 16:30:1423. 8. 2020 | TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty | 2 - 3 | IV. Třída B | 2020/2021 | Dolní Město | Report |
2020-08-23 16:30:1923. 8. 2020 | SK Přibyslav B vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé | 8 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Přibyslav | Report |
2020-08-23 16:30:2323. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý Žďár | 7 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa | Report |
2020-08-23 16:30:2823. 8. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 0 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová | Report |
2020-08-23 16:30:3223. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 3 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-08-23 16:30:3823. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs FC Kamenná Lhota | 4 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Lučice | Report |
2020-08-29 14:00:4629. 8. 2020 | T.J. Dlouhá Ves vs TJ Rebel Dolní Město | 5 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dlouhá Ves | Report |
2020-08-29 16:30:1129. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-08-29 16:30:1829. 8. 2020 | TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B | 12 - 0 | IV. Třída B | 2020/2021 | Leština u světlé | Report |
2020-08-29 16:30:2129. 8. 2020 | Fotbalový klub Česká Bělá vs TJ Jiskra Šlapanov | 1 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Česká Bělá | Report |
2020-08-29 16:30:2129. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Tis B vs TJ Sokol Hněvkovice | 4 - 2 | IV. Třída B | 2020/2021 | Tis | Report |
2020-08-29 16:30:3529. 8. 2020 | TJ Sativa Keřkov B vs TJ Sokol Libice nad Doubravou | 2 - 1 | IV. Třída A | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-08-29 16:30:4529. 8. 2020 | TJ Spartak Staré Ransko vs SK Přibyslav B | 3 - 4 | Okresní přebor | 2020/2021 | Staré Ransko | Report |
2020-08-29 16:30:5629. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C | 2 - 6 | IV. Třída B | 2020/2021 | Vilémov | Report |
2020-08-30 10:00:0530. 8. 2020 | SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 1 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Habry | Report |
2020-08-30 10:00:4530. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs FC Chotěboř C | 4 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Štoky | Report |
2020-08-30 10:00:5430. 8. 2020 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ sokol Mírovka B | 6 - 1 | IV. Třída A | 2020/2021 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2020-08-30 16:30:0330. 8. 2020 | SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 4 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová | Report |
2020-08-30 16:30:0730. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Tělovýchovná Jednota Šmolovy | 2 - 6 | Okresní přebor | 2020/2021 | Nová ves u Světlé | Report |
2020-08-30 16:30:1030. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B | 2 - 8 | Okresní přebor | 2020/2021 | Golčův Jeníkov | Report |
2020-08-30 16:30:1130. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sativa Keřkov | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno | Report |
2020-08-30 16:30:1830. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs FC Kamenná Lhota | 1 - 3 | IV. Třída B | 2020/2021 | Kouty | Report |
2020-08-30 16:30:1930. 8. 2020 | Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Sportovní klub Kožlí | 1 - 7 | Okresní přebor | 2020/2021 | Okrouhlice | Report |
2020-08-30 16:30:2230. 8. 2020 | TJ Veselý Žďár vs Sportovní klub Věžnice B | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár | Report |
2020-08-30 16:30:2430. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Sportovní klub Věžnice | 3 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-08-30 16:30:4530. 8. 2020 | Sokol Víska vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Víska | Report |
2020-08-30 16:30:5730. 8. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou | Report |
2020-09-04 16:30:314. 9. 2020 | Fotbalový klub Česká Bělá vs Sportovní klub Věžnice | 2 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Česká Bělá | Report |
2020-09-05 10:00:595. 9. 2020 | Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Tis B | 1 - 6 | IV. Třída B | 2020/2021 | Světlá nad Sázavou | Report |
2020-09-05 16:00:015. 9. 2020 | Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice | 6 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Ledeč nad Sázavou | Report |
2020-09-05 16:00:135. 9. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs SK Vepřová | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice | Report |
2020-09-05 16:00:175. 9. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Sokol Víska | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec | Report |
2020-09-05 16:00:195. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Sobíňov | 6 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa | Report |
2020-09-05 16:00:235. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry B | 1 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč | Report |
2020-09-05 16:00:265. 9. 2020 | TJ Rebel Dolní Město vs Fotbalový klub Česká Bělá | 3 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dolní Město | Report |
2020-09-05 16:00:285. 9. 2020 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec | 0 - 8 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šlapanov | Report |
2020-09-05 16:00:315. 9. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 2 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-09-05 16:00:345. 9. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-09-05 16:00:525. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov | 7 - 0 | IV. Třída B | 2020/2021 | Lučice | Report |
2020-09-05 16:30:135. 9. 2020 | FC Chotěboř C vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 1 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Chotěboř | Report |
2020-09-06 10:00:376. 9. 2020 | FC Kamenná Lhota vs TJ Leština B | 2 - 4 | IV. Třída B | 2020/2021 | Kamenná Lhota | Report |
2020-09-06 15:00:376. 9. 2020 | Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs TJ Spartak Staré Ransko | 1 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-09-06 16:00:046. 9. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Veselý Žďár | 3 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová | Report |
2020-09-06 16:00:056. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Sportovní klub Věžnice | 2 - 5 | Okresní přebor | 2020/2021 | Golčův Jeníkov | Report |
2020-09-06 16:00:076. 9. 2020 | TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Rebel Dolní Město B | 6 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Hněvkovice | Report |
2020-09-06 16:00:146. 9. 2020 | SK Přibyslav B vs T.J. Dlouhá Ves | 0 - 6 | Okresní přebor | 2020/2021 | Přibyslav | Report |
2020-09-06 16:00:236. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy B | 14 - 1 | IV. Třída A | 2020/2021 | Štoky | Report |
2020-09-06 16:00:336. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol Úsobí | 5 - 0 | IV. Třída A | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-09-06 16:00:336. 9. 2020 | TJ sokol Mírovka B vs TJ Sativa Keřkov B | 7 - 1 | IV. Třída A | 2020/2021 | Mírovka | Report |
2020-09-06 16:00:386. 9. 2020 | Sportovní klub Kožlí vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé | 3 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-09-12 10:00:0212. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Tis B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B | 5 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Tis | Report |
2020-09-12 10:00:0412. 9. 2020 | TJ Rebel Dolní Město B vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C | 2 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Dolní Město | Report |
2020-09-12 13:00:0512. 9. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Sobíňov | 2 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice | Report |
2020-09-12 15:30:3812. 9. 2020 | TJ Sokol Úsobí vs TJ Sokol Libice nad Doubravou | 1 - 4 | IV. Třída A | 2020/2021 | Úsobí | Report |
2020-09-12 16:00:0112. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B | 3 - 1 | IV. Třída A | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-09-12 16:00:0312. 9. 2020 | T.J. Dlouhá Ves vs Fotbalový klub Česká Bělá | 4 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dlouhá Ves | Report |
2020-09-12 16:00:0412. 9. 2020 | TJ Spartak Staré Ransko vs Sportovní klub Kožlí | 2 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Staré Ransko | Report |
2020-09-12 16:00:1612. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs FC Kamenná Lhota | 2 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Vilémov | Report |
2020-09-12 16:00:2112. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sativa Keřkov | 3 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč | Report |
2020-09-13 10:00:0013. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 10:00:0010:00 | IV. Třída A | 2020/2021 | Štoky | Report |
2020-09-13 10:00:3013. 9. 2020 | SK Habry B vs Sokol Víska | 5 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Habry | Report |
2020-09-13 10:00:4513. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs TJ Leština B | 2 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Kouty | Report |
2020-09-13 14:00:2113. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno | Report |
2020-09-13 16:00:0113. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B | 1 - 5 | Okresní přebor | 2020/2021 | Nová ves u Světlé | Report |
2020-09-13 16:00:1413. 9. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Kožlí B | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou | Report |
2020-09-13 16:00:1613. 9. 2020 | SK Vepřová vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 0 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová | Report |
2020-09-13 16:00:3013. 9. 2020 | Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Sportovní klub Věžnice | 2 - 4 | Okresní přebor | 2020/2021 | Okrouhlice | Report |
2020-09-13 16:00:3513. 9. 2020 | SK Přibyslav B vs Tělovýchovná Jednota Šmolovy | 0 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Přibyslav | Report |
2020-09-13 16:00:3513. 9. 2020 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár | Report |
2020-09-13 16:00:4513. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs TJ Rebel Dolní Město | 4 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-09-13 16:00:5313. 9. 2020 | TJ Sativa Keřkov B vs FC Chotěboř C | 1 - 3 | IV. Třída A | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-09-13 16:00:5413. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Jiskra Šlapanov | 2 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Golčův Jeníkov | Report |
2020-09-18 16:30:0418. 9. 2020 | Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs T.J. Dlouhá Ves | 3 - 5 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-09-19 15:30:0119. 9. 2020 | TJ Leština B vs Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov | 7 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Leština u světlé | Report |
2020-09-19 15:30:0719. 9. 2020 | Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs TJ Spartak Staré Ransko | 6 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Ledeč nad Sázavou | Report |
2020-09-19 15:30:1519. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 3 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa | Report |
2020-09-19 15:30:1819. 9. 2020 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice | 4 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šlapanov | Report |
2020-09-19 15:30:2919. 9. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Sobíňov | 0 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová | Report |
2020-09-19 15:30:3619. 9. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs SK Habry B | 0 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-09-19 15:30:4519. 9. 2020 | Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec | 3 - 4 | Okresní přebor | 2020/2021 | Česká Bělá | Report |
2020-09-19 15:30:4519. 9. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-09-19 15:30:5219. 9. 2020 | TJ Rebel Dolní Město vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 3 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dolní Město | Report |
2020-09-19 15:30:5219. 9. 2020 | TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Šmolovy B | 9 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Libice nad Doubravou | Report |
2020-09-19 15:30:5719. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Sportovní klub Věžnice | 0 - 4 | Okresní přebor | 2020/2021 | Nová ves u Světlé | Report |
2020-09-20 10:00:0220. 9. 2020 | FC Kamenná Lhota vs Tělovýchovná jednota Tis B | 2 - 6 | IV. Třída B | 2020/2021 | Kamenná Lhota | Report |
2020-09-20 10:00:5320. 9. 2020 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sativa Keřkov B | 6 - 1 | IV. Třída A | 2020/2021 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2020-09-20 10:30:5420. 9. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice | Report |
2020-09-20 15:30:0120. 9. 2020 | Sportovní klub Kožlí vs SK Přibyslav B | 8 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-09-20 15:30:3220. 9. 2020 | TJ sokol Mírovka B vs TJ Sokol Úsobí | 12 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Mírovka | Report |
2020-09-20 15:30:4220. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B | 4 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-09-20 15:30:5020. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Rebel Dolní Město B | 5 - 3 | IV. Třída B | 2020/2021 | Lučice | Report |
2020-09-20 15:30:5120. 9. 2020 | Sokol Víska vs TJ Veselý Žďár | 4 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Víska | Report |
2020-09-25 16:30:2425. 9. 2020 | Fotbalový klub Česká Bělá vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B | 2 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Česká Bělá | Report |
2020-09-26 15:30:2026. 9. 2020 | TJ Sokol Úsobí vs FC Chotěboř C | 2 - 5 | IV. Třída A | 2020/2021 | Úsobí | Report |
2020-09-26 15:30:2926. 9. 2020 | TJ Sokol Hněvkovice vs Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C | 2 - 2 | IV. Třída B | 2020/2021 | Hněvkovice | Report |
2020-09-26 15:30:4026. 9. 2020 | TJ Spartak Staré Ransko vs Sportovní klub Věžnice | 0 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Staré Ransko | Report |
2020-09-26 15:30:4126. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 4 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč | Report |
2020-09-26 15:30:4426. 9. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Kožlí B | 4 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-09-26 15:30:5526. 9. 2020 | T.J. Dlouhá Ves vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec | 0 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dlouhá Ves | Report |
2020-09-27 10:00:2127. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov | 5 - 0 | IV. Třída B | 2020/2021 | Kouty | Report |
2020-09-27 10:00:2727. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B vs TJ Sativa Keřkov B | 3 - 0 | IV. Třída A | 2020/2021 | Štoky | Report |
2020-09-27 10:00:3527. 9. 2020 | SK Habry B vs TJ Veselý Žďár | 2 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Habry | Report |
2020-09-27 13:30:3027. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno | Report |
2020-09-27 14:30:3127. 9. 2020 | Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Sportovní klub Kožlí | 2 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-09-27 15:30:0927. 9. 2020 | SK Vepřová vs Sokol Víska | 1 - 7 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová | Report |
2020-09-27 15:30:2027. 9. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Sobíňov | 3 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec | Report |
2020-09-27 15:30:2027. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs TJ Sokol Libice nad Doubravou | 3 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-09-27 15:30:2627. 9. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Věžnice B | 3 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou | Report |
2020-09-27 15:30:2727. 9. 2020 | Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs TJ Rebel Dolní Město | 2 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Okrouhlice | Report |
2020-09-27 15:30:2727. 9. 2020 | SK Přibyslav B vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B | 3 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Přibyslav | Report |
2020-09-27 15:30:3427. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Fotbalový klub Česká Bělá | 1 - 6 | Okresní přebor | 2020/2021 | Golčův Jeníkov | Report |
2020-09-27 15:30:3627. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs TJ Jiskra Šlapanov | 1 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Nová ves u Světlé | Report |
2020-09-27 15:30:4027. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Tis B vs TJ Leština B | 1 - 2 | IV. Třída B | 2020/2021 | Tis | Report |
2020-09-28 15:30:2128. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs TJ sokol Mírovka B | 2 - 4 | IV. Třída A | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-10-03 15:00:023. 10. 2020 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sokol Úsobí | 3 - 0 | IV. Třída A | 2020/2021 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2020-10-03 15:00:043. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov vs Tělovýchovná jednota Tis B | 2 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Vilémov | Report |
2020-10-03 15:00:123. 10. 2020 | TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B | 1 - 5 | IV. Třída A | 2020/2021 | Mírovka | Report |
2020-10-03 15:00:153. 10. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová | Report |
2020-10-03 15:00:173. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa Keřkov | 1 - 5 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa | Report |
2020-10-03 15:00:173. 10. 2020 | TJ Sokol Libice nad Doubravou vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B | 3 - 2 | IV. Třída A | 2020/2021 | Libice nad Doubravou | Report |
2020-10-03 15:00:193. 10. 2020 | SK Přibyslav B vs Sportovní klub Věžnice | 4 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Přibyslav | Report |
2020-10-03 15:00:203. 10. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs SK Habry B | 2 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-10-03 15:00:243. 10. 2020 | TJ Leština B vs TJ Rebel Dolní Město B | 9 - 0 | IV. Třída B | 2020/2021 | Leština u světlé | Report |
2020-10-03 15:00:443. 10. 2020 | Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B vs Tělovýchovná Jednota Šmolovy | 5 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Ledeč nad Sázavou | Report |
2020-10-03 15:00:483. 10. 2020 | Fotbalový klub Česká Bělá vs Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice | 3 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Česká Bělá | Report |
2020-10-03 15:00:573. 10. 2020 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Spartak Staré Ransko | 1 - 3 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šlapanov | Report |
2020-10-04 10:00:394. 10. 2020 | Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty | 1 - 3 | IV. Třída B | 2020/2021 | Světlá nad Sázavou | Report |
2020-10-04 10:30:164. 10. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 2 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice | Report |
2020-10-04 15:00:104. 10. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec | Report |
2020-10-04 15:00:104. 10. 2020 | TJ Veselý Žďár vs SK Vepřová | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár | Report |
2020-10-04 15:00:114. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 15 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-10-04 15:00:114. 10. 2020 | Sportovní klub Kožlí vs T.J. Dlouhá Ves | 4 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-10-04 15:00:184. 10. 2020 | TJ Rebel Dolní Město vs Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé | 8 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dolní Město | Report |
2020-10-04 15:00:194. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B vs TJ Sokol Hněvkovice | 4 - 1 | IV. Třída B | 2020/2021 | Lučice | Report |
2020-10-04 15:00:584. 10. 2020 | Sokol Víska vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Víska | Report |
2020-10-04 15:00:594. 10. 2020 | FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Šmolovy B | 10 - 0 | IV. Třída A | 2020/2021 | Chotěboř | Report |
2020-10-10 10:00:1110. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B vs FC Chotěboř C | 3 - 3 | IV. Třída A | 2020/2021 | Herálec | Report |
2020-10-10 15:00:1310. 10. 2020 | TJ Sokol Hněvkovice vs FC Kamenná Lhota | 5 - 5 | IV. Třída B | 2020/2021 | Hněvkovice | Report |
2020-10-10 15:00:1710. 10. 2020 | TJ Sokol Libice nad Doubravou vs TJ sokol Mírovka B | 1 - 3 | IV. Třída A | 2020/2021 | Libice nad Doubravou | Report |
2020-10-10 15:00:2010. 10. 2020 | TJ Spartak Staré Ransko vs TJ Rebel Dolní Město | 3 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Staré Ransko | Report |
2020-10-10 15:00:2010. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Šmolovy B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 1 - 11 | IV. Třída A | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-10-10 15:00:2410. 10. 2020 | TJ Sokol Úsobí vs TJ Sativa Keřkov B | 1 - 4 | IV. Třída A | 2020/2021 | Úsobí | Report |
2020-10-10 15:00:4410. 10. 2020 | T.J. Dlouhá Ves vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 9 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Dlouhá Ves | Report |
2020-10-10 15:00:4510. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč | Report |
2020-10-10 15:00:4910. 10. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 1 - 6 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-10-11 10:00:0611. 10. 2020 | Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Lučice B | 11 - 0 | IV. Třída B | 2020/2021 | Světlá nad Sázavou | Report |
2020-10-11 10:00:0811. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Melechovan Kouty vs Tělovýchovná jednota Tis B | 0 - 0 | IV. Třída B | 2020/2021 | Kouty | Report |
2020-10-11 10:00:3911. 10. 2020 | SK Habry B vs SK Vepřová | 7 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Habry | Report |
2020-10-11 13:00:3011. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sokol Víska | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno | Report |
2020-10-11 14:00:4911. 10. 2020 | Tělovýchovná Jednota Šmolovy vs Sportovní klub Věžnice | 2 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Šmolovy | Report |
2020-10-11 15:00:1411. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nová ves u Světlé vs Fotbalový klub Česká Bělá | 2 - 4 | Okresní přebor | 2020/2021 | Nová ves u Světlé | Report |
2020-10-11 15:00:2811. 10. 2020 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár | Report |
2020-10-11 15:00:2911. 10. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Věžnice B | 4 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-10-11 15:00:3111. 10. 2020 | Tělovýchovná Jednota Sokol Okrouhlice vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec | 6 - 0 | Okresní přebor | 2020/2021 | Okrouhlice | Report |
2020-10-11 15:00:3411. 10. 2020 | Sportovní klub Kožlí vs Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B | 6 - 2 | Okresní přebor | 2020/2021 | Kožlí | Report |
2020-10-11 15:00:3511. 10. 2020 | SK Přibyslav B vs TJ Jiskra Šlapanov | 1 - 1 | Okresní přebor | 2020/2021 | Přibyslav | Report |
2020-10-11 15:00:4011. 10. 2020 | TJ Rebel Dolní Město B vs Tělovýchovná jednota Sokol Vilémov | 4 - 5 | IV. Třída B | 2020/2021 | Dolní Město | Report |
2020-10-11 15:00:4411. 10. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou | Report |
2020-10-17 14:30:2217. 10. 2020 | TJ Sativa Keřkov B vs Tělovýchovná jednota Šmolovy B | 14:30:2214:30 | IV. Třída A | 2020/2021 | Keřkov | Report |
2020-10-18 10:00:3018. 10. 2020 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Herálec B | 10:00:3010:00 | IV. Třída A | 2020/2021 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2020-10-18 14:30:1918. 10. 2020 | FC Chotěboř C vs TJ Sokol Libice nad Doubravou | 14:30:1914:30 | IV. Třída A | 2020/2021 | Chotěboř | Report |
2020-10-18 14:30:2418. 10. 2020 | TJ sokol Mírovka B vs Tělovýchovná jednota Sokol Štoky B | 14:30:2414:30 | IV. Třída A | 2020/2021 | Mírovka | Report |
2020-10-24 14:30:1424. 10. 2020 | TJ Sokol Úsobí vs Tělovýchovná jednota Šmolovy B | 14:30:1414:30 | IV. Třída A | 2020/2021 | Úsobí | Report |
2020-10-25 14:30:1325. 10. 2020 | TJ sokol Mírovka B vs FC Chotěboř C | 14:30:1314:30 | IV. Třída A | 2020/2021 | Mírovka | Report |
2021-08-07 16:30:077. 8. 2021 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Veselý Žďár | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2021-08-07 16:30:397. 8. 2021 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sativa Keřkov | 0 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2021-08-07 16:30:547. 8. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-08-08 16:30:148. 8. 2021 | Sokol Víska vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 5 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2021-08-08 16:30:368. 8. 2021 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Sobíňov | 0 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2021-08-08 16:30:548. 8. 2021 | SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 0 - 10 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2021-08-08 17:30:598. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 2 - 8 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2021-08-14 16:30:1914. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Jiskra Šlapanov | 7 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2021-08-14 16:30:3914. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Rozsochatec B | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2021-08-14 16:30:3914. 8. 2021 | TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2021-08-14 16:30:4614. 8. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK Vepřová | 5 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2021-08-15 16:00:1415. 8. 2021 | TJ Sokol Sobíňov vs Sokol Víska | 1 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2021-08-15 16:30:0615. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 2 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2021-08-15 16:30:3615. 8. 2021 | TJ Veselý Žďár vs Sportovní klub Věžnice B | 8 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2021-08-21 16:30:0421. 8. 2021 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sativa Keřkov | 4 - 5 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2021-08-21 16:30:3621. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý Žďár | 4 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2021-08-21 16:30:4121. 8. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-08-21 16:30:5021. 8. 2021 | TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2021-08-22 10:15:3622. 8. 2021 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 4 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2021-08-22 10:30:1522. 8. 2021 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2021-08-22 16:30:3622. 8. 2021 | Sokol Víska vs SK Vepřová | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2021-08-28 16:30:1928. 8. 2021 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Sobíňov | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2021-08-28 16:30:3528. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sportovní klub Věžnice B | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2021-08-28 16:30:4528. 8. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 1 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2021-08-29 16:30:0629. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sokol Víska | 4 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2021-08-29 16:30:2129. 8. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2021-08-29 16:30:4729. 8. 2021 | SK Vepřová vs TJ Jiskra Šlapanov | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2021-08-29 16:30:5929. 8. 2021 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec B | 2 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2021-09-04 16:00:184. 9. 2021 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Veselý Žďár | 1 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2021-09-04 16:00:334. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2021-09-04 16:00:334. 9. 2021 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs SK Vepřová | 3 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2021-09-04 16:00:364. 9. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Sportovní klub Věžnice B | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2021-09-05 16:00:155. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sativa Keřkov | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2021-09-05 16:00:325. 9. 2021 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 5 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2021-09-05 16:00:395. 9. 2021 | Sokol Víska vs TJ Jiskra Šlapanov | 4 - 5 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2021-09-11 16:00:3011. 9. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-09-11 16:00:3211. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Rozsochatec B | 1 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2021-09-11 16:00:4811. 9. 2021 | TJ Sativa Keřkov vs Sokol Víska | 5 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2021-09-12 16:00:0012. 9. 2021 | TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 2 - 5 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2021-09-12 16:00:2612. 9. 2021 | SK Vepřová vs Sportovní klub Věžnice B | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2021-09-12 16:00:3512. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Sokol Sobíňov | 5 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2021-09-12 16:00:5212. 9. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2021-09-18 15:30:0518. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK Vepřová | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2021-09-18 15:30:2518. 9. 2021 | TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 2 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2021-09-18 15:30:5718. 9. 2021 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Veselý Žďár | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2021-09-19 15:30:2119. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 13 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2021-09-19 15:30:3119. 9. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs Sportovní klub Věžnice B | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-09-19 15:30:5119. 9. 2021 | Sokol Víska vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2021-09-19 15:30:5419. 9. 2021 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 5 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2021-09-25 15:30:3825. 9. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-09-26 10:15:1926. 9. 2021 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Sportovní klub Věžnice B | 0 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2021-09-26 15:30:2426. 9. 2021 | TJ Veselý Žďár vs Sokol Víska | 5 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2021-09-26 15:30:2626. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Sativa Keřkov | 4 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2021-09-26 15:30:3226. 9. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Sobíňov | 0 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2021-09-26 15:30:3926. 9. 2021 | SK Vepřová vs TJ Sokol Rozsochatec B | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2021-09-26 15:30:5726. 9. 2021 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2021-10-02 15:00:042. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2021-10-02 15:00:482. 10. 2021 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Jiskra Šlapanov | 3 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2021-10-02 15:00:582. 10. 2021 | TJ Sokol Sobíňov vs SK Vepřová | 5 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2021-10-03 15:00:033. 10. 2021 | Sokol Víska vs Sportovní klub Věžnice B | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2021-10-03 15:00:083. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2021-10-03 15:00:193. 10. 2021 | TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2021-10-03 15:00:203. 10. 2021 | TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 6 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2021-10-09 15:00:039. 10. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sativa Keřkov | 4 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2021-10-09 15:00:159. 10. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Sobíňov | 0 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-10-09 15:00:159. 10. 2021 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 1 - 6 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2021-10-09 15:00:399. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Veselý Žďár | 1 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2021-10-09 15:00:459. 10. 2021 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2021-10-10 15:00:1110. 10. 2021 | SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 2 - 8 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2021-10-10 15:00:3610. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Sokol Víska | 7 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2021-10-16 14:30:1616. 10. 2021 | TJ Sativa Keřkov vs SK Vepřová | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2021-10-16 14:30:3116. 10. 2021 | TJ Sokol Sobíňov vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 5 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2021-10-16 14:30:5516. 10. 2021 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Věžnice B | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2021-10-17 14:30:2117. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2021-10-17 14:30:2117. 10. 2021 | Sokol Víska vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2021-10-17 14:30:3517. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Jiskra Šlapanov | 8 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2021-10-17 14:30:4917. 10. 2021 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2021-10-23 14:30:1123. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2021-10-23 14:30:1423. 10. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sativa Keřkov | 4 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-10-23 14:30:2123. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sokol Víska | 6 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2021-10-24 10:15:0424. 10. 2021 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 0 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2021-10-24 14:30:1024. 10. 2021 | SK Vepřová vs TJ Veselý Žďár | 6 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2021-10-24 14:30:3324. 10. 2021 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2021-10-24 14:30:4224. 10. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2021-10-30 14:00:0830. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2021-10-30 14:00:2530. 10. 2021 | TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 6 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2021-10-30 14:00:3530. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sportovní klub Věžnice B | 2 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2021-10-30 14:00:4230. 10. 2021 | TJ Sativa Keřkov vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 7 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2021-10-31 14:00:0931. 10. 2021 | TJ Veselý Žďár vs TJ Jiskra Šlapanov | 1 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2021-10-31 14:00:2831. 10. 2021 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Sokol Víska | 4 - 5 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2021-10-31 14:00:4931. 10. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs SK Vepřová | 4 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2021-11-06 10:15:046. 11. 2021 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sativa Keřkov | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2021-11-06 14:00:056. 11. 2021 | SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2021-11-06 14:00:136. 11. 2021 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Veselý Žďár | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2021-11-06 14:00:146. 11. 2021 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2021-11-06 14:00:216. 11. 2021 | Sokol Víska vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2021-11-06 14:00:556. 11. 2021 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Sobíňov | 4 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2021-11-07 14:00:437. 11. 2021 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 1 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-03-26 15:00:0826. 3. 2022 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 1 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2022-03-26 15:00:1226. 3. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Vepřová | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2022-03-26 15:00:1626. 3. 2022 | TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Věžnice B | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2022-03-26 15:00:5626. 3. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Sokol Víska | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-03-27 15:00:3027. 3. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Jiskra Šlapanov | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-03-27 15:00:3527. 3. 2022 | TJ Veselý Žďár vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2022-03-27 15:00:5327. 3. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Rozsochatec B | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2022-04-02 15:30:012. 4. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 0 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2022-04-03 15:00:063. 4. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Veselý Žďár | 5 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-04-03 15:30:443. 4. 2022 | Sokol Víska vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2022-04-09 15:30:379. 4. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 7 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2022-04-09 15:30:399. 4. 2022 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2022-04-09 15:30:429. 4. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Jiskra Šlapanov | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-04-10 15:30:3110. 4. 2022 | TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 1 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2022-04-10 15:30:3810. 4. 2022 | SK Vepřová vs Sokol Víska | 1 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2022-04-10 15:30:4710. 4. 2022 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Sobíňov | 6 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2022-04-10 15:30:5810. 4. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Sportovní klub Věžnice B | 5 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-04-15 16:00:2415. 4. 2022 | SK Vepřová vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2022-04-15 17:00:3015. 4. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 1 - 5 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-04-16 16:00:2216. 4. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 4 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-04-16 16:00:4016. 4. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs SK Vepřová | 4 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2022-04-16 16:00:5816. 4. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sativa Keřkov | 0 - 6 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2022-04-17 10:30:2517. 4. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 2 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-04-17 16:00:3117. 4. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Veselý Žďár | 5 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2022-04-17 16:00:5217. 4. 2022 | Sokol Víska vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2022-04-17 16:00:5917. 4. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 10 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2022-04-20 17:00:5920. 4. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa Keřkov | 0 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2022-04-23 16:00:1323. 4. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2022-04-23 16:00:4823. 4. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs Sokol Víska | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2022-04-24 15:00:3224. 4. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 4 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-04-24 16:00:1624. 4. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Sokol Rozsochatec B | 7 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-04-24 16:00:1624. 4. 2022 | TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 0 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2022-04-24 16:00:2924. 4. 2022 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Sobíňov | 4 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2022-04-24 16:00:3624. 4. 2022 | SK Vepřová vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 2 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2022-04-30 10:30:4330. 4. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 1 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2022-04-30 16:30:3230. 4. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2022-05-01 10:30:261. 5. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Jiskra Šlapanov | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-05-01 15:00:571. 5. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs SK Vepřová | 6 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-05-01 16:30:261. 5. 2022 | Sokol Víska vs TJ Sativa Keřkov | 1 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2022-05-01 16:30:431. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 7 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2022-05-01 16:30:591. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Veselý Žďár | 7 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2022-05-07 16:30:007. 5. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Sokol Víska | 1 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-05-07 16:30:237. 5. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Jiskra Šlapanov | 4 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-05-07 16:30:317. 5. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 1 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-05-08 16:30:168. 5. 2022 | SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2022-05-08 16:30:298. 5. 2022 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sativa Keřkov | 1 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2022-05-08 16:30:378. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Sobíňov | 3 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2022-05-08 16:30:598. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-05-14 16:30:0514. 5. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 2 - 6 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-05-14 16:30:1114. 5. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 0 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2022-05-14 16:30:1114. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Jiskra Šlapanov | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2022-05-15 16:30:1815. 5. 2022 | TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2022-05-15 16:30:3015. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 4 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2022-05-15 16:30:3515. 5. 2022 | Sokol Víska vs TJ Veselý Žďár | 3 - 1 | III. Třída | | Víska | Report |
2022-05-15 16:30:5415. 5. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs SK Vepřová | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2022-05-15 16:30:5515. 5. 2022 | Sokol Víska vs TJ Veselý Žďár | 3 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2022-05-21 10:00:0821. 5. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs Sokol Víska | 3 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-05-21 16:30:3121. 5. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Rozsochatec B | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2022-05-21 16:30:3321. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sativa Keřkov | 2 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2022-05-21 16:30:3421. 5. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 4 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-05-22 16:30:1922. 5. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-05-22 16:30:2022. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Veselý Žďár | 6 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-05-22 16:30:4822. 5. 2022 | SK Vepřová vs TJ Sokol Sobíňov | 3 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2022-05-27 18:00:3827. 5. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 3 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2022-05-28 16:30:5928. 5. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Jiskra Šlapanov | 4 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2022-05-29 15:30:0529. 5. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2022-05-29 16:30:0229. 5. 2022 | Sokol Víska vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 5 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2022-05-29 16:30:0429. 5. 2022 | TJ Veselý Žďár vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2022-05-29 16:30:1129. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs SK Vepřová | 5 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2022-05-29 16:30:4129. 5. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sportovní klub Věžnice B | 1 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2022-05-29 16:30:5229. 5. 2022 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 7 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2022-06-04 13:30:594. 6. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 0 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Věžnice | Report |
2022-06-04 16:30:034. 6. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 4 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Maleč | Report |
2022-06-04 16:30:334. 6. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-06-04 16:30:444. 6. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Šlapanov | Report |
2022-06-05 16:30:075. 6. 2022 | SK Vepřová vs TJ Sativa Keřkov | 1 - 4 | III. Třída | 2021/2022 | Vepřová | Report |
2022-06-05 16:30:205. 6. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sokol Víska | 6 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Lípa | Report |
2022-06-05 16:30:375. 6. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Veselý Žďár | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-06-11 15:00:0111. 6. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs Sportovní klub Věžnice B | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Sobíňov | Report |
2022-06-11 15:00:4111. 6. 2022 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 3 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Jeřišno | Report |
2022-06-11 16:30:0711. 6. 2022 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Jiskra Šlapanov | 4 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Keřkov | Report |
2022-06-11 16:30:0911. 6. 2022 | TJ Veselý Žďár vs SK Vepřová | 2 - 1 | III. Třída | 2021/2022 | Veselý Žďár | Report |
2022-06-11 16:30:1311. 6. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 2 - 0 | III. Třída | 2021/2022 | Rozsochatec | Report |
2022-06-11 16:30:4311. 6. 2022 | Sokol Víska vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 2 - 2 | III. Třída | 2021/2022 | Víska | Report |
2022-06-12 16:30:2512. 6. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 3 | III. Třída | 2021/2022 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-08-06 16:30:106. 8. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 1 - 7 | III. Třída | 2022/2023 | Šlapanov | Report |
2022-08-06 16:30:596. 8. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Tis B | 4 - 5 | III. Třída | 2022/2023 | Rozsochatec | Report |
2022-08-07 15:00:597. 8. 2022 | Sportovní klub Věžnice vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 1 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Věžnice | Report |
2022-08-07 16:30:347. 8. 2022 | TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 4 | III. Třída | 2022/2023 | Hněvkovice | Report |
2022-08-07 16:30:347. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 3 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Lípa | Report |
2022-08-07 16:30:417. 8. 2022 | FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Chotěboř | Report |
2022-08-07 16:30:457. 8. 2022 | TJ Rebel Dolní Město vs SK Habry B | 1 - 6 | III. Třída | 2022/2023 | Dolní Město | Report |
2022-08-13 16:30:0113. 8. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Sportovní klub Věžnice B | 1 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-08-13 16:30:1013. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Jiskra Šlapanov | 0 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Maleč | Report |
2022-08-13 16:30:2913. 8. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sokol Hněvkovice | 2 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-08-13 16:30:5613. 8. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs FC Chotěboř C | 3 - 4 | III. Třída | 2022/2023 | Rozsochatec | Report |
2022-08-14 10:00:5714. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota Tis B vs SK Habry B | 6 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Tis | Report |
2022-08-14 16:30:1114. 8. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Rebel Dolní Město | 5 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Sobíňov | Report |
2022-08-14 16:30:2814. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 5 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-08-20 16:30:0220. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 1 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Lípa | Report |
2022-08-20 16:30:1020. 8. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Šlapanov | Report |
2022-08-20 16:30:2920. 8. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 0 - 7 | III. Třída | 2022/2023 | Věžnice | Report |
2022-08-21 10:00:1921. 8. 2022 | SK Habry B vs TJ Sokol Sobíňov | 2 - 6 | III. Třída | 2022/2023 | Habry | Report |
2022-08-21 16:30:0121. 8. 2022 | TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Hněvkovice | Report |
2022-08-21 16:30:0521. 8. 2022 | FC Chotěboř C vs Tělovýchovná jednota Tis B | 16:30:0516:30 | III. Třída | 2022/2023 | Chotěboř | Report |
2022-08-21 16:30:3421. 8. 2022 | TJ Rebel Dolní Město vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 3 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Dolní Město | Report |
2022-08-27 16:30:1727. 8. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Rebel Dolní Město | 4 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-08-27 16:30:3127. 8. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs SK Habry B | 2 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-08-27 16:30:4527. 8. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 2 - 4 | III. Třída | 2022/2023 | Rozsochatec | Report |
2022-08-28 10:00:3828. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota Tis B vs TJ Sokol Sobíňov | 6 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Tis | Report |
2022-08-28 16:30:5228. 8. 2022 | FC Chotěboř C vs TJ Jiskra Šlapanov | 11 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Chotěboř | Report |
2022-08-28 16:30:5628. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sportovní klub Věžnice B | 2 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Maleč | Report |
2022-08-28 16:30:5728. 8. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs TJ Sokol Hněvkovice | 6 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-09-03 16:00:453. 9. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Tis B | 1 - 5 | III. Třída | 2022/2023 | Šlapanov | Report |
2022-09-03 16:00:473. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs FC Chotěboř C | 4 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Lípa | Report |
2022-09-04 10:00:284. 9. 2022 | SK Habry B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 0 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Habry | Report |
2022-09-04 15:00:004. 9. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 3 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Věžnice | Report |
2022-09-04 16:00:154. 9. 2022 | TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 1 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Hněvkovice | Report |
2022-09-04 16:00:524. 9. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 2 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Sobíňov | Report |
2022-09-04 16:00:574. 9. 2022 | TJ Rebel Dolní Město vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 1 - 7 | III. Třída | 2022/2023 | Dolní Město | Report |
2022-09-10 16:00:0110. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Rebel Dolní Město | 1 - 5 | III. Třída | 2022/2023 | Maleč | Report |
2022-09-10 16:00:5110. 9. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Hněvkovice | 1 - 3 | III. Třída | 2022/2023 | Rozsochatec | Report |
2022-09-11 10:00:2411. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota Tis B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 5 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Tis | Report |
2022-09-11 16:00:0311. 9. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Sobíňov | 4 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-09-11 16:00:1011. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs SK Habry B | 7 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-09-11 16:00:2611. 9. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 0 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Šlapanov | Report |
2022-09-11 16:00:4511. 9. 2022 | FC Chotěboř C vs Sportovní klub Věžnice B | 2 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Chotěboř | Report |
2022-09-17 15:30:4117. 9. 2022 | TJ Rebel Dolní Město vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 3 | III. Třída | 2022/2023 | Dolní Město | Report |
2022-09-17 15:30:5617. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Tělovýchovná jednota Tis B | 3 - 7 | III. Třída | 2022/2023 | Lípa | Report |
2022-09-18 15:00:3318. 9. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Jiskra Šlapanov | 1 - 3 | III. Třída | 2022/2023 | Věžnice | Report |
2022-09-18 15:30:0218. 9. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 0 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Sobíňov | Report |
2022-09-18 15:30:1218. 9. 2022 | TJ Sokol Hněvkovice vs FC Chotěboř C | 2 - 5 | III. Třída | 2022/2023 | Hněvkovice | Report |
2022-09-18 15:30:1518. 9. 2022 | SK Habry B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 0 - 3 | III. Třída | 2022/2023 | Habry | Report |
2022-09-18 15:30:3118. 9. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-09-24 15:30:5124. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Sobíňov | 3 - 7 | III. Třída | 2022/2023 | Maleč | Report |
2022-09-24 15:30:5924. 9. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs TJ Sokol Hněvkovice | 4 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Šlapanov | Report |
2022-09-25 10:00:4525. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota Tis B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 4 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Tis | Report |
2022-09-25 15:30:0625. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 8 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-09-25 15:30:1225. 9. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs SK Habry B | 3 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Rozsochatec | Report |
2022-09-25 15:30:1825. 9. 2022 | FC Chotěboř C vs TJ Rebel Dolní Město | 5 - 3 | III. Třída | 2022/2023 | Chotěboř | Report |
2022-09-25 15:30:3525. 9. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sportovní klub Věžnice B | 6 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Lípa | Report |
2022-10-01 15:00:211. 10. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-10-01 15:00:241. 10. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Sobíňov | Report |
2022-10-01 15:00:341. 10. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 4 | III. Třída | 2022/2023 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-10-01 15:00:391. 10. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Tis B | 0 - 8 | III. Třída | 2022/2023 | Věžnice | Report |
2022-10-01 15:00:571. 10. 2022 | SK Habry B vs FC Chotěboř C | 0 - 4 | III. Třída | 2022/2023 | Habry | Report |
2022-10-02 15:00:402. 10. 2022 | TJ Rebel Dolní Město vs TJ Jiskra Šlapanov | 4 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Dolní Město | Report |
2022-10-02 15:00:512. 10. 2022 | TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Hněvkovice | Report |
2022-10-08 15:00:098. 10. 2022 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 0 - 5 | III. Třída | 2022/2023 | Maleč | Report |
2022-10-08 15:00:148. 10. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Rebel Dolní Město | 4 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Lípa | Report |
2022-10-08 15:00:298. 10. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs SK Habry B | 3 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Šlapanov | Report |
2022-10-08 15:00:358. 10. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 2 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Rozsochatec | Report |
2022-10-09 15:00:149. 10. 2022 | Tělovýchovná jednota Tis B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Tis | Report |
2022-10-09 15:00:289. 10. 2022 | FC Chotěboř C vs TJ Sokol Sobíňov | 7 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Chotěboř | Report |
2022-10-09 15:00:359. 10. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Hněvkovice | 3 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Věžnice | Report |
2022-10-15 10:30:0715. 10. 2022 | Tatran Ždírec nad Doubravou C vs FC Chotěboř C | 1 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Ždírec nad Doubravou | Report |
2022-10-15 15:00:2415. 10. 2022 | TJ Sokol Sobíňov vs TJ Jiskra Šlapanov | 5 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Sobíňov | Report |
2022-10-15 15:00:5215. 10. 2022 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 3 - 2 | III. Třída | 2022/2023 | Havlíčkova Borová | Report |
2022-10-16 10:00:5116. 10. 2022 | SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 6 | III. Třída | 2022/2023 | Habry | Report |
2022-10-16 15:00:1016. 10. 2022 | TJ Rebel Dolní Město vs Sportovní klub Věžnice B | 8 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Dolní Město | Report |
2022-10-16 15:00:4016. 10. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 8 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Golčův Jeníkov | Report |
2022-10-16 15:00:5416. 10. 2022 | TJ Sokol Hněvkovice vs Tělovýchovná jednota Tis B | 2 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Hněvkovice | Report |
2022-10-22 14:30:0122. 10. 2022 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Golčův Jeníkov | 2 - 6 | III. Třída | 2022/2023 | Rozsochatec | Report |
2022-10-22 14:30:0722. 10. 2022 | Sportovní klub Věžnice B vs SK Habry B | 2 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Věžnice | Report |
2022-10-22 14:30:1122. 10. 2022 | TJ Jiskra Šlapanov vs Tatran Ždírec nad Doubravou C | 1 - 3 | III. Třída | 2022/2023 | Šlapanov | Report |
2022-10-22 14:30:1422. 10. 2022 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Sobíňov | 4 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Lípa | Report |
2022-10-23 10:00:3423. 10. 2022 | Tělovýchovná jednota Tis B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 0 | III. Třída | 2022/2023 | Tis | Report |
2022-10-23 14:30:3523. 10. 2022 | TJ Sokol Hněvkovice vs TJ Rebel Dolní Město | 3 - 1 | III. Třída | 2022/2023 | Hněvkovice | Report |
2022-10-23 14:30:5023. 10. 2022 | FC Chotěboř C vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 5 | III. Třída | 2022/2023 | Chotěboř | Report |
2023-11-18 16:36:4718. 11. 2023 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Rozsochatec B | 16:36:4716:36 | III. Třída | 2022/2023 | Maleč | Report |
Komentáře