Statistiky Havlíčkův Brod III. Třída 2018/2019

Statistika Havlíčkův Brod III. Třída 2018/2019

PořadíHráčKlubPostMinutyZápasyVlastní gólyGólyŽluté kartyČervené karty
1Rosecký Jakub 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B16641902160
2Kunc Adam 1989TJ Sativa Keřkov19462202010
3Kiss Tibor 1987TJ Sokol Rozsochatec B21312401871
4Němec Zdeněk 1982TJ Sokol SobíňovHráč12091401710
5Velfl Lukáš 1985TJ sokol Mírovka BHráč10921301400
6Koten Jan 1993TJ Veselý Žďár22502501410
7Pleskač Marek 1992Fotbalový klub Česká Bělá14262401300
8Souček Lukáš 1985Fotbalový klub Česká Bělá18442301320
9Melechovský Josef 1996SK Habry BHráč10891401220
10Schafferhans Rostislav 1990TJ Jiskra Šlapanov13871801100
11Pecha Marek 1989TJ Sokol Havlíčkova Borová B12021501141
12Říčan Daniel 1987TJ Sokol Sobíňov23402601120
13Jokl Martin 1979TJ Jiskra Šlapanov9921501100
14Lacina Jakub 1997SK Habry B11551701120
15Tomášek Michal 1988Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč20952401100
16Šťastný Adam 1997Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč20702301160
17Toma Jiří 1977SK Habry B18602101020
18Zvolánek Milan 1987TJ Sativa Keřkov19702401010
19Koláček Ivo 1980Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč1860210930
20Martaus Filip 1997Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč848110910
21Aubus David 1985Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč762100920
22Večeřa Martin 1987TJ Sokol Hněvkovice2275260920
23Kohout Tomáš 1994Fotbalový klub Česká Bělá1689210900
24Sobotka Lubomír 1985Fotbalový klub Česká Bělá2149250930
25Burian Marek 1988TJ sokol Mírovka BHráč1619180950
26Chyba Jakub 1987TJ Sokol Hněvkovice1332180910
27Ondráček Marek 1986TJ Sokol Sobíňov2221250800
28Hruška Tomáš 1992Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč1844210891
29Svítil Tomáš 1993TJ sokol Mírovka B1700210800
30Zacha Miroslav 1981TJ sokol Mírovka B1343170810
31Ondráček Jaroslav 1986TJ Sokol SobíňovHráč1975220760
32Lupták David 2001TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1328180740
33Kolář Pavel 1985TJ Sokol Libice nad Doubravou1942230730
34Sobotka Martin 1989TJ Sativa Keřkov1141140720
35Zych Radek 1991TJ Jiskra ŠlapanovHráč1612180710
36Hečko Jan 1996TJ Sokol Rozsochatec BHráč1385180650
37Dobrovolný Patrik 1995TJ Jiskra Šlapanov2160250620
38Kocourek Jakub 1988TJ Jiskra ŠlapanovHráč1071120630
39Michal Kamil 1976SK Habry B2162250620
40Doležal Zdeněk 1987Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1208140662
41Trtík Jan 1986TJ Veselý Žďár1260150620
42Šumpich Martin 1992Fotbalový klub Česká Bělá1369180500
43Šrámek Radek 1985TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1718200530
44Štefánek Ondřej 1997TJ Veselý Žďár2059250500
45Novotný Vladimír 1990TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1108190531
46Vala David 1995SK Habry BHráč49270510
47Lažínský Jan 1999Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč2271260550
48Štefáček Jiří 2000Fotbalový klub Česká Bělá844230500
49Kafka Pavel 1982TJ Sokol Sobíňov1287150510
50Vopršal Michal 1983TJ Sokol Sobíňov2295260510
51Zrzavý Tomáš 1985TJ Sokol Sobíňov1576200541
52Kubát Petr 1981TJ Veselý Žďár1650190510
53Průša Martin 1999TJ Jiskra ŠlapanovHráč1511230510
54Fiala Dominik 1997TJ Sokol Rozsochatec BHráč69480500
55Pavlík Petr 1983TJ Sativa KeřkovHráč2250250420
56Jelínek Tomáš 1996Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1739200440
57Kotil Martin 1988Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč951120410
58Svoboda Matěj 1996TJ Sokol HněvkoviceHráč1288150420
59Čejka Pavel 1979TJ Sativa Keřkov2051260440
60Dvořák Roman 1988Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč1117170400
61Švajka Michael 1994TJ Jiskra ŠlapanovHráč2036230420
62Novotný Petr 1985Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč814130430
63Šťastný Martin 1994Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1798200421
64Vácha Ladislav 1992TJ Veselý ŽďárHráč766130400
65Příbramský Karel 1985SK Habry B1366220420
66Šrámek Štěpán 2003TJ Sativa KeřkovHráč733140400
67Dlouhý Jan 1985TJ Sokol Rozsochatec BHráč971120400
68Šmíd Karel 1984TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1549180410
69Vávra Michael 1992Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno1469170431
70Kasal Jakub 1998Fotbalový klub Česká Bělá1142180420
71Kodým Petr 1969TJ Sokol Sobíňov493180320
72Lacina Petr 1984TJ sokol Mírovka BHráč29640300
73Langer Pavel 1990Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1012120300
74Kubát Jan 1982TJ Veselý ŽďárHráč1881210310
75Pospíšil Ondřej 1999TJ Sokol Rozsochatec BHráč69680300
76Pipek Michal 1991TJ Sokol Hněvkovice78090330
77Dočkal Michal 1992TJ Sokol Rozsochatec BHráč733100310
78Culka Jan 1993Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč944110320
79Janouch Marek 1986SK Habry B35690300
80Poul Miloslav 1985Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1876210340
81Smítka Jakub 1985Sportovní klub Kožlí BHráč56770340
82Veleta Petr 1992TJ Sokol HněvkoviceHráč1088130310
83Prorok Jan 1999SK Habry BHráč685100300
84Glózl René 1985TJ Jiskra Šlapanov1018140301
85Kučera Lukáš 1988TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč18030300
86Havel Jakub 1990Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020310
87Forman Miroslav 1985Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1124210310
88Souček Pavel 1982Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B684100320
89Havel František 1965Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B550120300
90Fiala Jakub 1990TJ Sokol Rozsochatec B1186180310
91Wasserbauer David 1986TJ Sativa Keřkov1892220310
92Dvořáček Tomáš 1981TJ Jiskra ŠlapanovHráč885140300
93Zmek Libor 1994TJ Sokol Libice nad Doubravou1298190310
94Vavroušek Václav 1987TJ Sokol Libice nad Doubravou1206160310
95Bohuněk Jaroslav 1984TJ Sokol Libice nad Doubravou1003180310
96Vendl Tomáš 1995Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020300
97Šťastný Ondřej 1988TJ Sokol Hněvkovice2278260200
98Otradovský Tomáš 1980TJ Sokol Libice nad Doubravou914120240
99Frühbauer David 1992TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč2016230220
100Fanta Martin 1977TJ Sokol Hněvkovice1601190230
101Zunt Karel 1976SK Habry B1999250230
102Holík Jaroslav 1977SK Habry B2296260220
103Vlček Ondřej 2002SK Habry B915200200
104Jeřábek Vojtěch 1994TJ Sativa Keřkov1601200220
105Pavlík Martin 1985TJ Sativa Keřkov2124250210
106Kunstar Jakub 2002TJ Sativa Keřkov760200200
107Pátek Martin 1988Fotbalový klub Česká Bělá1223230240
108Veselý Josef 1995TJ Veselý Žďár1386170200
109Šimek David 1989TJ Jiskra ŠlapanovHráč1323170200
110Štefánek Jakub 2001TJ Veselý Žďár39260210
111Pelikán David 1997TJ Sokol Rozsochatec BHráč31770210
112Klimeš Martin 1987Fotbalový klub Česká BěláHráč1708200250
113Kopecký Vít 1982TJ Sokol Libice nad Doubravou805100220
114Sizov Artém 1993TJ Sokol Rozsochatec BHráč992120230
115Marek Lukáš 1992Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč39880200
116Marek Roman 1990Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč1982250210
117Musílek Marek 1989Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč1952230220
118Každan Michal 1992Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč44390200
119Bílek Jakub 1998TJ Sokol Rozsochatec BHráč15730200
120Bahr Petr 1993TJ Sokol HněvkoviceHráč1103130200
121Škarýd Martin 1987TJ Sokol Libice nad Doubravou2061240220
122Vácha Vladimír 1982Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč22430200
123Bártík Jan 1991SK Habry BHráč9010200
124Kutlvašr Josef 1992Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč40650220
125Provazník Petr 2002TJ sokol Mírovka B1106200200
126Pleskač Ivan 1985TJ Sokol Rozsochatec BHráč19030200
127Antl Jakub 1989TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1129180220
128Kučera Marcel 1973TJ Sokol Sobíňov537180200
129Sláma Radek 1980Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1425170230
130Každan Dan 1987Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč32770200
131Mach Lukáš 1999TJ sokol Mírovka BHráč539110210
132Šimek Martin 1999TJ Sokol Rozsochatec BHráč62690200
133Šrámek Michal 1986Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč13420210
134Kárník Jan 1988Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1016150201
135Fejt Matěj 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B65880200
136Vavřička Lukáš 1988SK Habry BHráč4610200
137Samek Tomáš 1995TJ Sokol Libice nad Doubravou1768220210
138Fiala Jakub 2003TJ Veselý ŽďárHráč397110100
139Mrkos Martin 1980TJ Jiskra Šlapanov1371200120
140Čumpl Roman 1976TJ Jiskra Šlapanov52670100
141Hejkal Filip 1984TJ sokol Mírovka BHráč1773220110
142Jeřábek Jan 1991TJ Sativa KeřkovHráč50770120
143Pleskač Vladimír 1991Fotbalový klub Česká BěláHráč43760100
144Hakl David 1995TJ sokol Mírovka BHráč54870100
145Paul Daniel 1995TJ Sativa KeřkovHráč658100100
146Klement Radek 1980TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč48670110
147Tesař Antonín 1977TJ Jiskra Šlapanov808140100
148Němec Václav 1987Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč10230100
149Satrapa Jakub 2000TJ Veselý Žďár1100150120
150Pavliš Michal 1989TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč5520100
151Němec Roman 1988TJ sokol Mírovka BHráč9010100
152Klouček Lukáš 1997SK Habry BHráč3010100
153Pustina Radek 1976TJ Jiskra Šlapanov25780100
154Nový Ondřej 1990TJ Veselý ŽďárHráč1512170130
155Semerád Michal 1994TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč186120100
156Pertlíček David 1989TJ Jiskra ŠlapanovHráč54060120
157Štěrba David 1991TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč24240110
158Bohuněk Rudolf 2000TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč755200110
159Čermák Marek 1986Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč2021230120
160Neubauer David 1999TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč805150100
161Maťko Tomáš 1980TJ sokol Mírovka BHráč58070100
162Provazník Roman 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010100
163Havlas Daniel 1981SK Habry BHráč23640110
164Čížek Jan 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč906120110
165Mareš Filip 1990Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč45050110
166Breda Marek 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1162130110
167Cakl Jaroslav 1991TJ Sokol Rozsochatec BHráč21860100
168Souček Roman 1987Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010100
169Prostřední Patrik 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1126130100
170Dundáček Petr 1988TJ Sokol Rozsochatec BHráč1268171130
171Paušíma Vilém 1998TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč9010100
172Vácha Josef 1974Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč38670100
173Bárta Josef 2003TJ sokol Mírovka BHráč153110110
174Benc Petr 1969Fotbalový klub Česká BěláHráč510100
175Veselý Petr 1984TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč11820100
176Brož Václav 1995TJ Sokol Rozsochatec BHráč66890100
177Červinka David 1986TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč1484190100
178Pešek Josef 1976TJ Sokol Rozsochatec BHráč20230110
179Doležal Petr 1983Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoBrankář2070230130
180Pátek Lukáš 1993TJ Sokol Libice nad Doubravou1422170110
181Bouda Petr 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B20702301100
182Mejtský Milan 1997Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1402210120
183Vavrla Lukáš 2001TJ Sokol Hněvkovice778170100
184Pajer Michal 1991TJ Sokol Hněvkovice955110120
185Béna Lukáš 1996TJ Sokol Havlíčkova Borová B42680110
186Bílek Zdeněk 1974TJ Sokol Rozsochatec B42170110
187Plodík Lukáš 1990TJ Sokol Rozsochatec B377100110
188Culek Martin 1998TJ Sokol Rozsochatec B745140100
189Luňáček Ladislav 2001TJ Sokol Havlíčkova Borová B587100110
190Sobotka Marcel 1993TJ Sokol Havlíčkova Borová B54570110
191Dostál Ondřej 1998TJ Sokol Rozsochatec B1774210110
192Frühbauer Aleš 1989TJ Sokol Havlíčkova Borová B1002160100
193Brabenec Martin 1980Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1809210110
194Dobrovolný Lukáš 1988TJ Sativa Keřkov1996230110
195Morkus Václav 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1220160120
196Souček Lukáš 2002Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1332200100
197Štěrba Tomáš 1983TJ Sokol Sobíňov2340260130
198Koutník Ivo 1991TJ Sokol Sobíňov1562210130
199Meruňka Milan 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B519110100
200Beneš Petr 1983TJ sokol Mírovka B653140110
201Chroustovský Antonín 1981TJ sokol Mírovka B1676200130
202Hranický Rostislav 1976TJ sokol Mírovka B79790100
203Polanský Ladislav 1976TJ Sokol Libice nad Doubravou1811210110
204Novotný Daniel 1993TJ Sokol Libice nad Doubravou975120141
205Kraus Daniel 1985TJ Sokol Libice nad Doubravou35440120
206Janouch Michal 2002SK Habry B214100100
207Chlubna Jan 1985SK Vepřová33550100
208Benc Zdeněk 1992TJ Sokol Havlíčkova Borová B214110110
209Htooday Wah 1992TJ Sativa Keřkov22290100
210Šuška Jiří 1991TJ Sativa Keřkov1603200100
211Hospodka Roman 1982Fotbalový klub Česká Bělá1012130100
212Pleva Zdeněk 1977Fotbalový klub Česká Bělá2231250120
213Krejdl Milan 1989Fotbalový klub Česká Bělá1583200110
214Řezníček Jakub 1997SK Habry BHráč4410000
215Veselý Jaroslav 1983TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč28060000
216Příbramský Marek 1999SK Habry BHráč9010000
217Novotný Josef 1996TJ sokol Mírovka BHráč3010000
218Sláma Petr 1979TJ Sokol SobíňovHráč4410000
219Rakušan Petr 1989TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč24450020
220Koláček Ondřej 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč6920000
221Němec Lukáš 1986TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč6910000
222Baloun Vojtěch 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
223Vavrla Jan 1999TJ Sokol HněvkoviceHráč16820000
224Vlček Patrik 1997SK Habry BHráč37460010
225Berky Jiří 1988TJ sokol Mírovka BBrankář27030020
226Kulja Karel 2003TJ Veselý ŽďárHráč25750000
227Dvořák Daniel 1985TJ sokol Mírovka BHráč9010000
228Matoušek Richard 1971SK Habry BHráč39650010
229Turek Lukáš 1983Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč24930000
230Vopěnka Michal 1984Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář2099240000
231Semelka Lukáš 1991TJ sokol Mírovka BHráč42050000
232Zet Martin 1981TJ sokol Mírovka BHráč9010000
233Kubát Michal 1983TJ Veselý ŽďárHráč57180000
234Tauber Jakub 1979TJ sokol Mírovka BHráč56380000
235Tecl Libor 1975TJ Sokol Lipnice nad SázavouHráč000000
236Chyba Tomáš 1983TJ Sokol HněvkoviceHráč63070000
237Čmedla Marek 2002TJ Sokol HněvkoviceHráč8030010
238Kubát Tomáš 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč000000
239Svoboda Dominik 1998TJ Sokol Rozsochatec BHráč3010000
240Matoušek Ondřej 1999TJ Sativa KeřkovHráč28440000
241Klement František 1997TJ Sokol Libice nad Doubravou31680021
242Vaněček Josef 1998Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář000000
243Běloušek Alexander 1976TJ Sativa KeřkovHráč000000
244Hajšman Jaroslav 1996Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč000000
245Kocourek Václav 1976Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč13650000
246Vlček Milan 1991SK Habry BHráč9010000
247Pylypenko levgenii 1995TJ sokol Mírovka BHráč468110000
248Salaquarda Petr 1983TJ Sokol Libice nad Doubravou15430000
249Prokš Miroslav 1985Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
250Baloun Ondřej 1970Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B29790000
251Šikýr Petr 1996TJ Sokol Rozsochatec BHráč310000
252Švec Adam 1999SK Habry BHráč11420000
253Bambas Ivan 1991Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1790230020
254Čech Milan 1974Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář18020000
255Špilka Jan 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1910000
256Domkář Libor 2003TJ Jiskra ŠlapanovHráč2610000
257Hájek Ladislav 1978TJ Sokol Havlíčkova Borová B340100000
258Cacek Tomáš 1992TJ Sokol Havlíčkova Borová B821110020
259Meloun David 1985TJ Sokol Rozsochatec BHráč9010000
260Tonar Karel 1986TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1754210030
261Volejník Jan 1997TJ Jiskra ŠlapanovHráč6330000
262Žák Zdeněk 1968TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč659140000
263Bernat Michal 1997SK Habry BHráč7520000
264Loužecký Filip 2003TJ Sativa KeřkovBrankář54060000
265Čejka Pavel 1985TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč15430010
266Šimek Stanislav 1996TJ Sokol Rozsochatec BBrankář720100000
267Davydenko Yevhen 1992TJ Jiskra ŠlapanovHráč6830000
268Krátký Radim 1995SK Habry BHráč45050000
269Slanař Tomáš 2003TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč30550000
270Havel Petr 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč20840010
271Janáček Jakub 1984TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1310000
272Blažek Tomáš 1980TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč4610010
273Vaněk David 1991Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1574190030
274Štůla Petr 1997TJ Veselý ŽďárHráč2120000
275Venc Martin 1995TJ Sokol Rozsochatec BHráč5510000
276Dočekal Miroslav 1994TJ Sokol SobíňovHráč2910000
277Drdla Martin 2003TJ sokol Mírovka BHráč11140000
278Kalina Martin 1972Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč13630000
279Šumpich David 1996TJ Sokol Rozsochatec BHráč23060000
280Krpálek Radek 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč12320010
281Veselý Karel 1981TJ Sokol Havlíčkova Borová B9010000
282Krátký Viktor 1990SK Habry BHráč9010000
283Hart Milan 1988TJ sokol Mírovka BHráč9010000
284Kolouch Patrik 1993TJ Sokol Havlíčkova Borová B2410000
285Rásl Jaroslav 1991TJ sokol Mírovka BHráč24750000
286Semrád Michal 1992TJ sokol Mírovka BHráč6510000
287Peňáz Kamil 1986TJ Sokol Rozsochatec BBrankář18020000
288Beránek Jan 1988Fotbalový klub Česká BěláHráč9620000
289Šťastný Jan 1994Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1076220010
290Bohuněk Miloslav 1961TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč17490000
291Havel Lukáš 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020010
292Rosecký Petr 1970Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
293Štefáček Milan 1986TJ Sokol Havlíčkova Borová B11430000
294Čejka Martin 1984TJ Sokol Havlíčkova Borová B1232240000
295Gregor Martin 1994TJ Sokol Rozsochatec BHráč889110000
296Paušíma Adam 1996TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč1007170020
297Brabec Jaroslav 1980TJ Sokol SobíňovHráč15430010
298Šimek Luděk 1982TJ Veselý ŽďárHráč9010000
299Kryštofek Jiří 1992TJ Sokol Havlíčkova Borová B378110020
300Vojtěch Jan 1996Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč13420000
301Kocián Pavel 1986Fotbalový klub Česká BěláHráč5820000
302Zvolánek Milan 1980TJ Sokol Havlíčkova Borová B9011000
303Storož Pavel 1980Tělovýchovná jednota Melechovan KoutyHráč34950010
304Nový Josef 1988TJ Veselý Žďár1980220010
305Pešák Milan 1993TJ sokol Mírovka B1036120000
306Med Jiří 1963Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč27580010
307Meloun Jan 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1467171040
308Jelínek Josef 1998TJ Sokol Rozsochatec BHráč59690010
309Vavřička Jakub 1994SK Habry BHráč1548200030
310Trtík Zdeněk 2001TJ Veselý ŽďárHráč39650000
311Henzl Kryštof 2001TJ Veselý ŽďárHráč9820000
312Kafka Michal 2002SK Habry B6910000
313Dibelka Jaroslav 1981SK Habry B1550190020
314Brunner Marcel 1972SK Habry B1023140021
315Řezníček Bohuslav 1995SK Habry B43470020
316Janata Jan 1971TJ Jiskra ŠlapanovHráč1120000
317Janouch Michal 1979SK Habry B1123130010
318Vala Pavel 1979SK Habry B1440160000
319Dygrýn Miroslav 1980TJ Sokol Rozsochatec BBrankář1466200010
320Rajdl Zdeněk 1980TJ Sokol Hněvkovice1773241020
321Vošický Jan 1993TJ Sokol Hněvkovice1099170000
322Ondráček Stanislav 1960TJ Sokol SobíňovHráč246120000
323Těšínský Jiří 1993TJ Sokol Hněvkovice751160000
324Votoček stanislav 1971TJ Sokol Hněvkovice38960010
325Maška Martin 1990TJ Sokol Hněvkovice54060000
326Zvolánek Pavel 2001TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč48580000
327Končel Petr 1985TJ Sokol Hněvkovice1891220010
328Šmíd Pavel 1988TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč14430000
329Rajdl Petr 1992TJ Sokol Hněvkovice26150000
330Nulíček Michal 1992TJ Sokol Hněvkovice23550000
331Matějka Jaromír 1985TJ Sativa Keřkov9010000
332Háněl Tomáš 1980TJ Sativa KeřkovHráč345130000
333Rázl Pavel 1983TJ sokol Mírovka BHráč1316160051
334Šimek Jan 1979TJ Jiskra Šlapanov9010000
335Píbil Lukáš 1988TJ Veselý Žďár1626210010
336Koten Jan 1969TJ Veselý Žďár1471220010
337Henzl Marek 1997TJ Veselý Žďár414100000
338Červený Filip 2000TJ Veselý Žďár16230010
339Půža Michal 1980TJ Veselý Žďár1306150000
340Pruknar Pavel 1963TJ Jiskra Šlapanov1095120000
341Vacek Zdeněk 1985TJ Jiskra Šlapanov2040231051
342Harvalík Stanislav 1990Fotbalový klub Česká Bělá2151250010
343Dobrovolný Petr 1990TJ Jiskra Šlapanov1440160000
344Kolář Martin 1994Fotbalový klub Česká Bělá1763240040
345Přibyl Jaroslav 1985Fotbalový klub Česká Bělá69890000
346Kamarád Miroslav 1994TJ Sativa KeřkovHráč3310000
347Kunc Filip 1993TJ Sativa Keřkov534160000
348Losenický Pavel 1988Fotbalový klub Česká Bělá1642200000
349Zadina Vladimír 1988Fotbalový klub Česká Bělá4050000
350Hanousek Jiří 1983Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno717110000
351Judas Zdeněk 1982Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno870190000
352Dopita Zdeněk 1980TJ Sokol Libice nad Doubravou18020000
353Kovačka Ladislav 1973TJ Sokol Libice nad Doubravou1871211020
354Musílek Marek 1995Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoHráč1492171021
355Šír Petr 1984TJ Sokol Libice nad Doubravou1991230010
356Svoboda Jakub 1988TJ Sativa Keřkov678110001
357Matějka Martin 1982TJ Sativa KeřkovHráč1350150000
358Michalíček Pavel 1987Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč40050020
359Procházka Aleš 1995TJ Sokol Hněvkovice63080011
360Venhauer David 1994TJ Sokol Libice nad Doubravou768100010
361Rainiš Milan 1999SK Habry BHráč1108150030
362Vopršal Ondřej 1985TJ Sokol Sobíňov34050000
363Dufek Roman 1979TJ sokol Mírovka BHráč14950000
364Kohout Lukáš 1999TJ sokol Mírovka BHráč970120000
365Wasserbauer Zdeněk 1967TJ Sokol Sobíňov993120000
366Venc Radek 1993TJ Sokol Rozsochatec BHráč60070010
367Jaroš Martin 1983TJ sokol Mírovka B42070000
368Peca Petr 1986TJ sokol Mírovka B1199170010
369Podrázský Radek 1996TJ Sativa KeřkovHráč6220000
370Šrámek Pavel 1984TJ sokol Mírovka B1422170020
371Jaroš Radek 1987TJ sokol Mírovka B22630000
372Fejt Marek 1996Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář2210000
373Lupták Štefan 1983TJ Sokol Havlíčkova Borová BBrankář1980220000
374Bouchner Jaroslav 1969TJ sokol Mírovka B27250000
375Zvolánek Pavel 1972TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč13140000
376Lorenc Ondřej 1997TJ Veselý Žďár1480170000
377Dušek Ondřej 1986Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč25040000
378Lehmann Petr 1980TJ Jiskra ŠlapanovHráč869120000
379Veselý Petr 1975TJ Sokol SobíňovBrankář1350150000
380Ležák Aleš 1984Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč1415200020
381Císař Erik 2003SK Habry BHráč36040000
382Korel Marek 1986SK Habry BHráč18020000
383Šimon Stanislav 1987Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč1929220000
384Buršík Adam 1996Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč2250250000
385Hochman Matěj 1997TJ Sokol Sobíňov811110010
386Trtík Tomáš 2003TJ Veselý ŽďárHráč22580000
387Mejstřík Jakub 1995TJ sokol Mírovka BHráč16420000
388Pospíšil Jaromír 1983Tělovýchovná jednota SOKOL MalečHráč36890000
389Dvořák Petr 1994TJ Sokol Lipnice nad SázavouHráč1073140031
390Rajdl Jan 1990TJ Sokol HněvkoviceBrankář895110020
391Červený Miroslav 1984TJ Sokol HněvkoviceHráč8350000
392Peroutka Miroslav 1990TJ Sokol HněvkoviceHráč1824220020
393Nikrmajer Václav 1975TJ Sokol Libice nad DoubravouBrankář13620000
394Chlubný Lukáš 1999TJ Sokol Rozsochatec B1274160020
395Vorreiter Petr 1983TJ Sokol Rozsochatec B25740000
396Halama Milan 1972TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč510100010
397Hofta Radek 1973TJ Sokol Libice nad DoubravouHráč9020000
398Křivohlavý David 1998TJ Sokol Rozsochatec B18020000
399Culek Lukáš 1998TJ Sokol Rozsochatec B812150010
400Dobrovolný Aleš 1987TJ Sokol Rozsochatec BHráč443170000
401Horák Josef 1995TJ Sokol Rozsochatec B31640000
402Frühbauer Zdeněk 1988TJ Sokol Havlíčkova Borová BHráč9010010
403Siebenbürger Matěj 1996TJ Sokol Rozsochatec B1342160020
404Smejkal Marek 1990TJ Sativa KeřkovHráč35160000
405Schafferhans Jiří 1976TJ Jiskra ŠlapanovBrankář1155130000
406Dobrovolný Michal 1979TJ Sokol Rozsochatec B1021140031
407Turenič Adam 1996TJ Jiskra ŠlapanovHráč38080020
408Štěpán Petr 1988TJ Sokol Rozsochatec B9010000
409Vrána David 1976TJ Sokol Sobíňov919130010
410Zajíček Libor 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč44050010
411Janáček Michal 1990TJ Sokol Sobíňov1625200010
412Zápotočný Lukáš 1987Sportovní klub Kožlí BHráč000000

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *