Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B

Leagues
III. Třída
Sezóny
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022
Domácí
Lípa

Lípa B

#HráčKlubPostMinutyZápasyVlastní gólyGólyŽluté kartyČervené karty
Vopěnka Michal 1984Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář3819440000
Bouda Petr 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B36224103181
Brabenec Martin 1980Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2832360210
Morkus Václav 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2901360430
Souček Lukáš 2002Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2824410200
Bambas Ivan 1991Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2409320020
Forman Miroslav 1985Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1735350641
Fejt Matěj 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1493180620
Rosecký Jakub 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B27713202281
Souček Pavel 1982Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B22423001480
Havel František 1965Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B550120300
Baloun Ondřej 1970Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B477150000
Meruňka Milan 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B519110100
Čížek Jan 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1527200230
Meloun Jan 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč2813351150
Provazník Roman 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč000000
Vendl Tomáš 1995Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč16182001510
Sláma Radek 1980Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1968240550
Zajíček Libor 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč44050010
Fejt Marek 1996Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář21140000
Kutlvašr Josef 1992Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč56280320
Mareš Filip 1990Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč845100210
Breda Marek 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč3261370710
Souček Roman 1987Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč36040200
Prostřední Patrik 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč2627310130
Med Jiří 1963Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč852180020
Vácha Josef 1974Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč40280100
Havel Jakub 1990Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč25230410
Čech Milan 1974Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář27030000
Špilka Jan 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1910000
Koláček Ondřej 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč6920000
Baloun Vojtěch 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Havel Lukáš 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč737110130
Havel Petr 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1142210521
Krpálek Radek 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč21330010
Vácha Vladimír 1982Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč41060200
Kalina Martin 1972Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč14250000
Rosecký Petr 1970Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Prokš Miroslav 1985Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020010
Souček Ondřej 2004Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1165160210
Koref Martin 1991Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč8320000
Kulja Michal 2003Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč872150800
Vašák Petr 1989Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč26030100
Kříž Michal 1991Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Průša Artur 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč67090110
Šrámek Josef 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč52860330
Vaněček Josef 1998Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář18020010
Kubálek Daniel 2002Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010010
Kubát Tomáš 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020000
Satrapa Marek 1998Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč36040100
Ranecký Jiří 2000Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč30250100
Kutelvašr Antonín 1966Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Čížek Bohuslav 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020010
Fejt Michal 1993Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář9010000
Prokš Jan 1988Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč22530010
Petr Miroslav 2005Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč35460000
Fejt Tomáš 2002Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč19040000
Průša Tobiáš 2005Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč4510000
Gruber Vojtěch 1998Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč3610000
DatumDomácíVýsledkyHostéČas
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTatran Ždírec nad Doubravou C
TJ Jiskra ŠlapanovTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSK Vepřová
TJ Sokol Havlíčkova Borová BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTělovýchovná jednota SOKOL Maleč
Tělovýchovná jednota Sokol Golčův JeníkovTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Veselý Žďár
TJ Sativa KeřkovTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno
TJ Sokol Havlíčkova Borová BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSportovní klub Věžnice B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSK Habry B
Sportovní klub Kožlí BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sativa Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL MalečTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Lipnice nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Sobíňov
SK VepřováTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Veselý Žďár
Sokol VískaTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Rozsochatec B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSportovní klub Kožlí B
TJ Sokol Rozsochatec BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Veselý Žďár
TJ Sokol SobíňovTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSokol Víska
TJ Sokol Lipnice nad SázavouTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Havlíčkova Borová B
Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSK Vepřová
Sportovní klub Věžnice BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSK Habry B
Tělovýchovná jednota SOKOL MalečTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sativa Keřkov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BFotbalový klub Česká Bělá
TJ Sativa KeřkovTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Veselý Žďár
TJ Sokol SobíňovTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Hněvkovice
Tělovýchovná jednota SOKOL MalečTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Havlíčkova Borová B
TJ sokol Mírovka BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BSK Habry B
TJ Sokol Rozsochatec BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Jiskra Šlapanov
TJ Sokol Libice nad DoubravouTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Fotbalový klub Česká BěláTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sativa Keřkov
Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
TJ Veselý ŽďárTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Sobíňov
TJ Sokol HněvkoviceTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTělovýchovná jednota SOKOL Maleč
TJ Sokol Havlíčkova Borová BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ sokol Mírovka B
SK Habry BTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Rozsochatec B
TJ Jiskra ŠlapanovTělovýchovná jednota Sokol Lípa B
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BTJ Sokol Libice nad Doubravou