Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B

Leagues
III. Třída
Sezóny
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021
Domácí
Lípa

Lípa B

#HráčKlubPostMinutyZápasyVlastní gólyGólyŽluté kartyČervené karty
Vopěnka Michal 1984Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář3639420000
Bouda Petr 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B33083702151
Brabenec Martin 1980Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2775340210
Morkus Václav 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2315290420
Souček Lukáš 2002Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2345350200
Bambas Ivan 1991Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B2409320020
Forman Miroslav 1985Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B1518310531
Fejt Matěj 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B863110300
Rosecký Jakub 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B22312602271
Souček Pavel 1982Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B18332501170
Havel František 1965Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B550120300
Baloun Ondřej 1970Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B477150000
Meruňka Milan 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B519110100
Čížek Jan 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1527200230
Meloun Jan 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč2513301150
Provazník Roman 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč000000
Vendl Tomáš 1995Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč10651301010
Sláma Radek 1980Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1968240550
Zajíček Libor 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč44050010
Fejt Marek 1996Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář2210000
Kutlvašr Josef 1992Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč56280320
Mareš Filip 1990Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč845100210
Breda Marek 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč2738310410
Souček Roman 1987Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč27030200
Prostřední Patrik 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč2566290120
Med Jiří 1963Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč852180020
Vácha Josef 1974Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč40280100
Havel Jakub 1990Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč25230410
Čech Milan 1974Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář18020000
Špilka Jan 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč1910000
Koláček Ondřej 1999Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč6920000
Baloun Vojtěch 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Havel Lukáš 1997Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč24830010
Havel Petr 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč946170521
Krpálek Radek 1981Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč21330010
Vácha Vladimír 1982Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč32050200
Kalina Martin 1972Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč14250000
Rosecký Petr 1970Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Prokš Miroslav 1985Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020010
Souček Ondřej 2004Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč851120010
Koref Martin 1991Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč6810000
Kulja Michal 2003Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč826140800
Vašák Petr 1989Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč26030100
Kříž Michal 1991Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Průša Artur 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč43860110
Šrámek Josef 2001Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč45050320
Vaněček Josef 1998Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BBrankář18020010
Kubálek Daniel 2002Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010010
Kubát Tomáš 1994Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč000000
Satrapa Marek 1998Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč36040100
Ranecký Jiří 2000Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020000
Kutelvašr Antonín 1966Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč9010000
Čížek Bohuslav 1976Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BHráč18020010
DatumDomácíVýsledkyHostéČas