Havlíčkův Brod III. Třída 2019/2020

Havlíčkův Brod III. Třída 2019/2020

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřiště
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní Klub Kožlí B - TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sokol Sobíňov vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Sobíňov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sokol Víska vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Veselý Žďár vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Maleč
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Věžnice
SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Jeřišno
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
SK Vepřová vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Kožlí
Sokol Víska vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Veselý Žďár vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Lípa
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
SK Habry B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Vepřová vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní klub Kožlí B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Věžnice
SK Habry B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Vepřová vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Sokol Víska vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Víska
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Lípa
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Maleč
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Kožlí
SK Habry B vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Habry
TJ Veselý Žďár vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
TJ Sativa Keřkov vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Keřkov
TJ Sokol Sobíňov vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Sportovní klub Věžnice B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Jeřišno
Sokol Víska vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Víska
SK Vepřová vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Vepřová
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Maleč
Sportovní klub Věžnice B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Věžnice
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Kožlí
TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
SK Habry B vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Habry
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Vepřová vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Vepřová
Sokol Víska vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Víska
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Kožlí
Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Věžnice
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Habry B vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Habry
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Lípa
SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Viktorie JeřišnoIII. Třída2019/2020
Vepřová
TJ Sokol Sobíňov vs Tělovýchovná jednota SOKOL MalečIII. Třída2019/2020
Sobíňov
TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Věžnice BIII. Třída2019/2020
Lipnice nad Sázavou
TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs SK VepřováIII. Třída2019/2020
Havlíčkova Borová
TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa BIII. Třída2019/2020
Rozsochatec
TJ Veselý Žďár vs TJ Sativa KeřkovIII. Třída2019/2020
Veselý Žďár
Sokol Víska vs SK Habry BIII. Třída2019/2020
Víska
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Jeřišno
SK Habry B vs TJ Sokol SobíňovIII. Třída2019/2020
Habry
Sportovní klub Věžnice B vs Sokol VískaIII. Třída2019/2020
Věžnice
Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Veselý ŽďárIII. Třída2019/2020
Maleč
SK Vepřová vs TJ Sokol Lipnice nad SázavouIII. Třída2019/2020
Vepřová
Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs Sportovní klub Kožlí BIII. Třída2019/2020
Lípa
TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Rozsochatec BIII. Třída2019/2020
Keřkov
Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová BIII. Třída2019/2020
Jeřišno