2020-08-08 16:30:288. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Sokol Víska | 1 - 5 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí |
2020-08-08 16:30:548. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa |
2020-08-09 10:30:209. 8. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice |
2020-08-09 14:30:109. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs SK Habry B | 4 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno |
2020-08-09 16:30:039. 8. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Veselý Žďár | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov |
2020-08-09 16:30:059. 8. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Sokol Sobíňov | 2 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou |
2020-08-09 16:30:529. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Vepřová | 4 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč |
2020-08-15 16:00:5315. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč |
2020-08-16 10:00:3916. 8. 2020 | SK Habry B vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 5 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Habry |
2020-08-16 16:30:1116. 8. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Sportovní klub Věžnice B | 7 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec |
2020-08-16 16:30:3516. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 2 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno |
2020-08-16 16:30:4016. 8. 2020 | TJ Veselý Žďár vs Sportovní klub Kožlí B | 4 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár |
2020-08-16 16:30:4816. 8. 2020 | Sokol Víska vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 6 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Víska |
2020-08-16 16:30:5516. 8. 2020 | SK Vepřová vs TJ Sativa Keřkov | 0 - 6 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová |
2020-08-22 16:30:0022. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč |
2020-08-22 16:30:1522. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs SK Vepřová | 5 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí |
2020-08-22 16:30:2622. 8. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov |
2020-08-23 10:30:4923. 8. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs Sokol Víska | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice |
2020-08-23 16:30:0823. 8. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs SK Habry B | 7 - 5 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou |
2020-08-23 16:30:2323. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Veselý Žďár | 7 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa |
2020-08-23 16:30:2823. 8. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 0 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová |
2020-08-29 16:30:1129. 8. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí |
2020-08-30 10:00:0530. 8. 2020 | SK Habry B vs TJ Sokol Rozsochatec B | 1 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Habry |
2020-08-30 16:30:0330. 8. 2020 | SK Vepřová vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 4 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová |
2020-08-30 16:30:1130. 8. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sativa Keřkov | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno |
2020-08-30 16:30:2230. 8. 2020 | TJ Veselý Žďár vs Sportovní klub Věžnice B | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár |
2020-08-30 16:30:4530. 8. 2020 | Sokol Víska vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Víska |
2020-08-30 16:30:5730. 8. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 3 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou |
2020-09-05 16:00:135. 9. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs SK Vepřová | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice |
2020-09-05 16:00:175. 9. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Sokol Víska | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec |
2020-09-05 16:00:195. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Sobíňov | 6 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa |
2020-09-05 16:00:235. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs SK Habry B | 1 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč |
2020-09-05 16:00:315. 9. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 2 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov |
2020-09-05 16:00:345. 9. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 0 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí |
2020-09-06 16:00:046. 9. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Veselý Žďár | 3 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová |
2020-09-12 13:00:0512. 9. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs TJ Sokol Sobíňov | 2 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice |
2020-09-12 16:00:2112. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sativa Keřkov | 3 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč |
2020-09-13 10:00:3013. 9. 2020 | SK Habry B vs Sokol Víska | 5 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Habry |
2020-09-13 14:00:2113. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 3 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno |
2020-09-13 16:00:1413. 9. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Kožlí B | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou |
2020-09-13 16:00:1613. 9. 2020 | SK Vepřová vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 0 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová |
2020-09-13 16:00:3513. 9. 2020 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár |
2020-09-19 15:30:1519. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 3 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa |
2020-09-19 15:30:2919. 9. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Sobíňov | 0 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová |
2020-09-19 15:30:3619. 9. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs SK Habry B | 0 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov |
2020-09-19 15:30:4519. 9. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí |
2020-09-20 10:30:5420. 9. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice |
2020-09-20 15:30:5120. 9. 2020 | Sokol Víska vs TJ Veselý Žďár | 4 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Víska |
2020-09-26 15:30:4126. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 4 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč |
2020-09-26 15:30:4426. 9. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Kožlí B | 4 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov |
2020-09-27 10:00:3527. 9. 2020 | SK Habry B vs TJ Veselý Žďár | 2 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Habry |
2020-09-27 13:30:3027. 9. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno |
2020-09-27 15:30:0927. 9. 2020 | SK Vepřová vs Sokol Víska | 1 - 7 | III. Třída | 2020/2021 | Vepřová |
2020-09-27 15:30:2027. 9. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs TJ Sokol Sobíňov | 3 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec |
2020-09-27 15:30:2627. 9. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs Sportovní klub Věžnice B | 3 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou |
2020-10-03 15:00:153. 10. 2020 | TJ Sokol Havlíčkova Borová B vs TJ Sokol Lipnice nad Sázavou | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Havlíčkova Borová |
2020-10-03 15:00:173. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B vs TJ Sativa Keřkov | 1 - 5 | III. Třída | 2020/2021 | Lípa |
2020-10-03 15:00:203. 10. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs SK Habry B | 2 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí |
2020-10-04 10:30:164. 10. 2020 | Sportovní klub Věžnice B vs Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč | 2 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Věžnice |
2020-10-04 15:00:104. 10. 2020 | TJ Sokol Rozsochatec B vs Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno | 1 - 1 | III. Třída | 2020/2021 | Rozsochatec |
2020-10-04 15:00:104. 10. 2020 | TJ Veselý Žďár vs SK Vepřová | 2 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár |
2020-10-04 15:00:584. 10. 2020 | Sokol Víska vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Víska |
2020-10-10 15:00:4510. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota SOKOL Maleč vs TJ Sokol Havlíčkova Borová B | 1 - 2 | III. Třída | 2020/2021 | Maleč |
2020-10-10 15:00:4910. 10. 2020 | Sportovní klub Kožlí B vs Tělovýchovná jednota Sokol Lípa B | 1 - 6 | III. Třída | 2020/2021 | Kožlí |
2020-10-11 10:00:3911. 10. 2020 | SK Habry B vs SK Vepřová | 7 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Habry |
2020-10-11 13:00:3011. 10. 2020 | Tělovýchovná jednota Viktorie Jeřišno vs Sokol Víska | 3 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Jeřišno |
2020-10-11 15:00:2811. 10. 2020 | TJ Veselý Žďár vs TJ Sokol Sobíňov | 1 - 4 | III. Třída | 2020/2021 | Veselý Žďár |
2020-10-11 15:00:2911. 10. 2020 | TJ Sativa Keřkov vs Sportovní klub Věžnice B | 4 - 0 | III. Třída | 2020/2021 | Keřkov |
2020-10-11 15:00:4411. 10. 2020 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou vs TJ Sokol Rozsochatec B | 4 - 3 | III. Třída | 2020/2021 | Lipnice nad Sázavou |